پايگاه خبري تحليلي صحبت - خبر و تحليل تحولات جنوب ايران

٢١ آذر ١٣٩٧ ساعت: ٠٩:٣١:۵٣
تیم بدمینتون لارستان نایب قهرمان مسابقات ورزشی(جام دانشجو) دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس شد. 
٢١ آذر ١٣٩٧ ساعت: ٠٨:١١:۵٣
در اقدامي ارزشمند سه شنبه شب بيستمين روز از آذرماه ٩٧ طارمي زاده نماينده هيات هاي ورزشي شهرستان با حضور در جمع صميمانه جانبازان و معلولان لارستان و گراش كه در محل سالن ورزشي شقايق روستا بائن به تمرين مشترك مشغول بودند، ضمن انجام يك ست بازي با اهداي تنديس يادبود زيبايي از يكايك ورزشكاران تقدير بعمل آوردند. 
٢٠ آذر ١٣٩٧ ساعت: ٢٠:٣٢:٣٨
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان، باقری فرد مدیر کل ضمن بازدید از محور چاه نهر- فدامی اظهار داشت: منطقه درز و سایبان و بخصوص روستای چاه نهر به دلیل وجود زمین های کشاورزی و همچنین تولید صیفی جات در اکثر فصول سال باعث شده تنها منبع درامد مردم این منطقه محروم از بخش کشاورزی باشد و طبیعتا راه نقش تعین کننده ای برای انتقال سریع این محصولات دارد.
٢٠ آذر ١٣٩٧ ساعت: ٢٠:٣١:٠٩
همایش دبیران علوم تجربی متوسطه اول و دبیران فیزیک متوسطه دوم زیر نظر معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان با همکاری پژوهش­سرای دانش آموزی لارستان برگزار گردید.
١٩ آذر ١٣٩٧ ساعت: ١١:٣٨:۵٩
لارستان قهرمان منطقه یک کشور شد. به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان، صبح امروز 19 آذر 97 مسابقات تنیس روی میز دانشگاه های آزاد منطقه یک کشور به میزبانی لارستان برگزار گردید که تیم لارستان با غلبه بر کلیه تیم های و شکست رقیب دیرینه و قدرتمند خود شیراز در فینال به مقام قهرمانی ایندوره از مسابقات دست یافت و در بخش انفرادی نیز لارستان دست خالی نماند. 
١٩ آذر ١٣٩٧ ساعت: ١١:٠٨:۴۵
دومین جلسه کار گروه ورزش،جوانان و نشاط اجتماعی با حضور ریاست اداره ورزش و جوانان لارستان و معاونت اجتماعی دانشکده علوم پزشکی در اداره ورزش و جوانان برگزار گردید.
١٩ آذر ١٣٩٧ ساعت: ١٠:۴٧:١٣
گردهمایی بزرگ رؤسای هیات فوتبال شهرستان های استان فارس به میزبانی هیات فوتبال لارستان در جزیره زیبا قشم بشکل با شکوهی برگزار شد.
١٩ آذر ١٣٩٧ ساعت: ٠٨:۴۶:۵۵
تیم نوجوانان باب الحوائج لارستان و تیم بزرگسالان گراش با یکدیگر به رقابت پرداختند.
١٩ آذر ١٣٩٧ ساعت: ٠٨:١٧:۴١
اختتامیه کلاس مربیگری فوتسال سطح یک با برگزاري آزمون تئوري و تست Coaching زير نظر غلامعلي هنرپيشه رياست هيات فوتبال استان فارس و مدرس AFC به ميزباني اوز توسط نمايندگي هيات فوتبال لارستان در اين بخش برگزار گرديد. 
١٩ آذر ١٣٩٧ ساعت: ٠٨:٠٩:٠۴
اعزام تیم هندبال بانوان به مسابقات قهرمانی آسیا در ژاپن قطعی شد و فدراسیون بودجه اعزام این تیم را تامین کرده است. 
١٨ آذر ١٣٩٧ ساعت: ٢٢:۵٠:۴۴
فاز نخست عملیات بهسازی بلوار معلم شهر لار به اتمام رسید.
١٨ آذر ١٣٩٧ ساعت: ٠٩:۵۶:۵١
تیم شطرنج لارستان درمرحله دوم رقابت های لیگ برتر شطرنج جام اندیشمندان در اصفهان، با دو باخت مقابل سایپا تهران وذوب آهن اصفهان و یک برد مقابل هیئت شطرنج همدان مرحله دور رفت را به پایان رساند.
١٨ آذر ١٣٩٧ ساعت: ٠١:٠٣:٠٠
چند روز منتظر بودم و گویا خیلی ها هم مثل من منتظر همین شب بودند. شبی که پس از ده سال وقفه، فیلم «رنگ های رفته دنیا» به کارگردانی محسن زارع در سالروز تولد شهید ماشالله شیخی اکران شد. آماده می شوم و با عجله به راه می افتم. در راه با خود می اندیشم « شهیدانی که آن قدر جایگاهشان بالا است که هر کس با زاویه نگاه خود به آنها عشق می‌ورزد. با نگاهی ملی گرا، آنها نماد امنیت کشور هستند و با نگاه دینی بالاترین درجه انسانیت را در اطاعت خدا کسب کرده‌اند». احساس می کنم یارای نوشتن ندارم. احساس کوچکی می کنم در برابر این همه بزرگی. آخر مگر می شود با قلم حقیر من از بزرگی تو نوشت؟ با خود می گویم: خدایا، تو را به حرمت خون این شهیدت, امشب به قلمم قدرتی بده تا بتواند از رشادت ها بنویسد و شرمنده نگردد.
١٧ آذر ١٣٩٧ ساعت: ٢٣:۵۴:٠٢
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، با حضور رحیمی معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری فارس دو پروژه راهداری و راهسازی در حوزه استحفاظی این اداره کل به بهره برداری رسید.
١٧ آذر ١٣٩٧ ساعت: ٢٣:۵٣:٠٩
کارگاه آشنایی با قوانین تنیس با حضور جمعی از علاقمندان این رشته ورزشی برگزار شد.

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام