پايگاه خبري تحليلي صحبت - خبر و تحليل تحولات جنوب ايران

٢۴ تير ١٣٩٨ ساعت: ٠٨:٠۴:۵١
رئیس هیأت تنیس روی میز لارستان گفت: پینگ پنگ باز لارستانی مجوز حضور در رقابت های قهرمانی بزرگسالان کشور را از آن خود کرد. 
٢۴ تير ١٣٩٨ ساعت: ٠۵:۴۵:۴٣
رئیس هیأت هندبال لارستان گفت: دختران باشگاه شهید چمران لارستان عنوان نخست رقابت های هندبال نونهال فارس را از آن خود کردند.
٢٣ تير ١٣٩٨ ساعت: ١٩:٣٨:١٨
سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی لارستان به همراه جمعی از پرسنل و دانشجویان کارآفرین و فعال عرصه هنر با سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان دیدار و گفتگو کردند.
٢٣ تير ١٣٩٨ ساعت: ٠٧:١۴:٢٩
رئیس ورزش و جوانان لارستان از تاسیس خانه شطرنج این شهرستان در سال ۹۹ خبر داد.
٢٣ تير ١٣٩٨ ساعت: ٠۴:۴٩:٠۶
رئیس هیأت کونگ فو و هنرهای رزمی لارستان گفت: دختر نونهال لارستانی در ترکیب تیم استان فارس راهی پیکارهای کونگ فو قهرمانی کشور می شود. 
٢٢ تير ١٣٩٨ ساعت: ٢٠:۵٨:٢۵
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛ از دختران موفق و افتخار آفرین شهرستان لارستان تجلیل شد.
٢٢ تير ١٣٩٨ ساعت: ٠٨:۵۴:٣٨
به مناسبت دهه کرامت و در سالروز میلاد ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا(ع) برنامه های شاد و متنوعی در شهر لار برگزار شد.
٢٢ تير ١٣٩٨ ساعت: ٠۶:۴١:۵٠
در مراسمی همزمان با دهه کرامت و با حضور خادمان حرم رضوی، از پاکبانان و حامیان سبز شهرداری لار تجلیل شد.
٢١ تير ١٣٩٨ ساعت: ٢٠:٣۶:٠۴
در روزهای اخیر نوشته ای منتسب به علی اصغر حسنی در فضای مجازی منتشر شد و در آن پیگیری و مصوبه جاده لار- جهرم را از فعالیت های خود دانسته بود. کرامت الله بلوچی از فعالان اجتماعی لارستان در مطلب زیر پاسخی مستند به این ادعا داده است:
٢١ تير ١٣٩٨ ساعت: ١٠:٢٠:۵٠
شنیده می شود که در اوایل کار نماینده فعلی  پیشنهاد تاسیس چنین مرکزی مطرح شده...
٢٠ تير ١٣٩٨ ساعت: ٢٠:٠٠:٣٢
به مناسبت ۲۱ تیرماه روز بدون پلاستیک، انجمن دوستداران محیط زیست لارستان، با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت، کارگروه آرد و نان، صنف نانوایان و مشارکت ۱۲ نفر از مالکان نانوایی های سطح شهر، اقدام به توزیع سفره های پارچه‌ای خواهد نمود.
٢٠ تير ١٣٩٨ ساعت: ١۵:٢٢:٣۴
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان عنوان کرد:اوج موفقیت انسان‌ها حاصل تقرب به خدا است و آدمی با بهره‌گرفتن از توانایی‌ که پروردگار در نهادش قرار داده می‌تواند موفق شود.
٢٠ تير ١٣٩٨ ساعت: ١۵:١٩:١٧
مدیر فرهنگی سمای لارستان گفت: امروز فرهنگ‌سازی قرآنی باید در تمام سطوح دانشگاهی شكل بگیرد.
٢٠ تير ١٣٩٨ ساعت: ١۴:۵٧:۵۶
معضلات و مشکلات ورزش بخش جویم با حضور محمد حسن طیبی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لارستان مورد بررسی قرار گرفت.
٢٠ تير ١٣٩٨ ساعت: ١٢:٠۴:١٩
صحبت نیوز: با گذشت ده روز از حادثه خونین جاده لار- جهرم که منجر به کشته شدن 7 نفر از شهروندان لارستانی شد، خبری از اقدام موثر و فوری در جهت جلوگیری از حوادث مشابه در این نقطه حادثه خیز نشده است. پایگاه خبری تحلیلی صحبت از همان دقایق اول پس از حادثه اقدام به انعکاس اخبار این حادثه در سطح کشور نمود و انتظار پاسخگویی و اقدام موثر از سوی مسئولان داشت که متاسفانه محقق نشد. مدیر مسئول صحبت نیوز امروز در ادامه پیگیری های این پایگاه خبری و به نمایندگی از نهاد مردمی لارستان بیدار نامه زیر را خطاب به وزیر راه و شهرسازی منتشر کرد. متن نامه را در زیر بخوانید:

لوگوی دیجیتال