پايگاه خبري تحليلي صحبت - خبر و تحليل تحولات جنوب ايران

٢٩ شهريور ١٣٩٨ ساعت: ١۶:١٧:٣٢
زندگی همه افراد جامعه از بدو تولد متشکل از اتفاقات خوب و بد، شادی و غم، مشکلات، موانع و موفقیتها می باشد.
٢٧ شهريور ١٣٩٨ ساعت: ٢٠:١٩:١٩
به گزارش روابط عمومی اداره اوقاف و امور خیریه لارستان، ‌به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و به تبعیت از منش آزادی و حریت امام حسین (ع) و در راستای حمایت از نیازمندان و اجرای امینانه نیات واقفین خیر اندیش، یک نفر از محکومین جرائم غیر عمد (دیه و بدهکار مالی) از محل عوائد نیات منطبق موقوفات لارستان از بند زندان رها گردید.
٢٧ شهريور ١٣٩٨ ساعت: ١٠:١۶:١٩
ویژه برنامه روز ملی سینما به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان و حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار طراحی و آماده اجرا شده است.
٢٧ شهريور ١٣٩٨ ساعت: ٠٩:١٩:١١
به مناسبت روز فوریت های پزشکی و اورژانس ۱۱۵، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لار، مدیر روابط عمومی شهرداری و تعدادی از پرسنل آتش نشانی با مدیریت فوریت‌های پزشکی و اورژانس شهرستان و پرسنل پرتلاش این مرکز دیدار کردند.
٢٧ شهريور ١٣٩٨ ساعت: ٠٨:١۵:٠۵
رئیس ورزش و جوانان لارستان گفت: ترویج ورزش در محلات باعث کاهش آسیب های اجتماعی و تقویت نشاط در خانواده‌ها می‌شود.
٢٧ شهريور ١٣٩٨ ساعت: ٠٧:٢۶:١۶
واژگونی خودرو سمند در محور لار-هرمود باغ 2 کشته و 2 مصدوم برجا گذاشت.
٢۶ شهريور ١٣٩٨ ساعت: ١٨:۵٣:١۵
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: حفاظت و صیانت از فلسفه قیام امام حسین(ع) باید مورد توجه و دقت نخبگان فكری و اجتماعی جامعه قرار داشته باشد.
٢۶ شهريور ١٣٩٨ ساعت: ١٨:۵١:١۶
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: دانشجویان به‌عنوان طبقه پیشرو در جامعه محسوب می‌شوند كه توجه به آنها می‌تواند بسیاری از آسیب‌های اجتماعی را كنترل کند.
٢۶ شهريور ١٣٩٨ ساعت: ١٨:۴٩:٣٢
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: مركز اوز به‌عنوان یك الگوی موفق جذب خیران در منطقه است كه می‌تواند در سراسر كشور نیز به صورت نمونه و برجسته تأثیرگذار باشد.
٢۶ شهريور ١٣٩٨ ساعت: ١٠:٠۴:۵۶
معاون اقتصادي و توسعه منطقه اي وزير كشور، براي بررسي آخرين وضعيت اقتصادي شهرستان لارستان، امشب وارد اين شهرستان می شود.
٢۴ شهريور ١٣٩٨ ساعت: ٠۶:٠٠:۴۴
رئیس ورزش و جوانان لارستان گفت: کشتی گیر لارستانی موفق شد جواز حضور در پیکارهای قهرمانی بزرگسالان کشور را از آن خود کند.
٢٣ شهريور ١٣٩٨ ساعت: ٢١:٠٣:۵٧
بخش مهمی از خدمات برای بیمه شدگان سازمان تآمین اجتماعی تعهدات درمانی است که سازمان نیز بر آن تاکید دارد. بیمه شدگان نیز برای دسترسی به خدمات درمانی نیازمند درمانگاه یا بیمارستان متعلق به این سازمان در شهر محل سکونت خود هستند تا بخاطر حق بیمه ای که پرداخت می کنند کمترین هزینه را برای خدمات درمانی متحمل شوند. به منظور آشنایی بیشتر با خدمات درمانگاه تأمین اجتماعی لارستان گفت و گوی کوتاهی با «دکتر ابوذر زرگری» مسئول درمانگاه تآمین اجتماعی لارستان انجام داده ایم که در زیر می آید:
٢٣ شهريور ١٣٩٨ ساعت: ١۴:۴٨:٣۴
مسابقات زورخانه ای قهرمانی منطقه 3 کشوری باحضور استانهای فارس، خوزستان، بوشهر، کهکیلویه    چهارمحال بختیاری، برگزار شد. 
٢٣ شهريور ١٣٩٨ ساعت: ١۴:۴١:٣٩
به گزارش روابط عمومی هیأت ورزش کارگری شهرستان لارستان؛ به مناسبت هفته امر به معروف و نهی از منکر، یک دوره مسابقه بدمینتون در تالار بدمینتون شیراز برگزار گردید،در این دوره ورزشکارانی از شیراز، لارستان، فیروزآباد، ارسنجان و فسا در یک جدول دو حذفی در بخش بانوان و آقایان به رقابت پرداختند که در پایان نتایج ذیل حاصل گردید:
٢٣ شهريور ١٣٩٨ ساعت: ١۴:٣٧:٣۴
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: حضور دانشجویان در اردوهای جهادی، موجب و عامل غنای فضای معنوی دانشگاه و امید به آینده در دل پژوهشگران و محققان دانشجو می‌شود.

لوگوی دیجیتال