پرونده ویژه

٢٨ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١٠:١٧:۵٠
اولین دوره مسابقات قهرمانی مدارس نجات غریق استان فارس تحت عنوان جام خلیج فارس به میزبانی لارستان برگزار شد. 
٢٨ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ٠٨:٣١:۴٧
دختران پایه سوم دبستان سمیه شهر جویم،سن تکلیف خود را جشن گرفتند.
٢۶ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ٠٩:٣۶:٠۴
سعید منشی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لار گفت: ایجاد زیرساخت های لازم برای کمک به ماموریت های مهم و طاقت فرسای آتش نشانی در مواقع بحرانی و امداد و نجات مصدومین در آوار با توجه به وجود منطقه لارستان بر روی گسل و زلزله خیز و امکان بروز زلزله و حوادث غیر مترقبه و همچنین وجود مناطق کوهستانی و امکان کوهنوردی ورزشکاران و طبیعت گردان در تمامی فصول سال و دیگر مأموریت ها، این سازمان را را به فکر خرید و پرورش سگ زنده یاب انداخت.
٢۶ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ٠۵:۴٩:٢٠
گلوله از سر کودک دو ساله در مرکز درمانی امام رضا (ع) لارستان با موفقیت خارج شد. 
٢۴ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ٠۵:۴۴:۵٩
جشنواره غذاهای بومی- محلی همزمان با گرامیداشت دهه‌ی مبارک فجر در روستای بلغان از توابع بخش جویم برگزار شد.
٢٣ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١٩:٠٨:١٢
همایش مردمی «بلغان» با هدف حمایت از معلولین و افراد کم توان در روستاهای منطقه برگزار خواهد شد.
٢٢ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١٩:۵٣:٢٠
شهر تاریخی جویم در یوم الله ۲۲ بهمن بار دیگرشاهد حضور حماسی مردم انقلابی بود که برای خلق حماسه‌ای ماندگار در تاریخ به صحنه آمدند.
٢١ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ٢٠:٢۶:۵۴
۹ پروژه عمرانی،خدماتی و آموزشی بخش جویم افتتاح و کلنگ زنی شد.
٢١ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ٢٠:٢٣:٢٢
 باحضور محمدرضا قنبری،مدیریت نمایندگی ایل خمسه و هیئت  همراه،مدیر  آموزگار آموزشگاه ۶ پایه عشایری حضرت داوود(ع)،جمعی از مسئولین و خانواده معظم شهدا، کلنگ احداث مدرسه ۳ کلاسه خیرساز عشایری در حوالی امامزاده سید قطب الدین شهر جویم به زمین زده شد.
٢٠ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١۵:۴۴:۵٢
بمناسبت دهه فجر، اردوی جهادی با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، امام جمعه لار، بخشدار مرکزی، جمعی از مسئولین و با حضور اکیپی از دانشکده علوم پزشکی شهرستان در منطقه محروم درزو سایبان لارستان برگزار شد. 
١٩ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١٣:٢۵:٠۵
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛ سه طرح عمرانی، زیربنایی و بهداشتی در روستای بریز بخش مرکزی لارستان، با اعتباری افزون بر ۱۷ میلیارد ریال افتتاح و یا ساخت آنها آغاز شد. 
١٨ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١٣:۴٨:۴٢
به گزارش روابط عمومی بخشداری صحرای باغ، مراسم اختتامیه تجلیل از نخبگان عمادشهر با تقدیر از دانشجویان و دانش آموزان ممتاز مقاطع تحصیلی راهنمایی و دبیرستان، با حضور خانواده شهدا، امام جمعه، جمعی از معتمدین و روسا و پرسنل ادارات مختلف، احمد علمدار بخشدار صحرای باغ، محمدی شهردار عمادشهر و موسوی مسئول حراست شهرداری، مسئولین نظامی و انتظامی در سالن اجتماعات عمادشهر برگزار گردید.
١٨ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١٣:٣٩:٠٨
علیرضا محتشمی مدیریت هنرکده لارستان گفت: نمایشگاه گروهی «هنرهای دستی و تجسمی» ویژه دهه مبارک فجر از 17 تا 24 بهمن ماه 98 توسط هنرکده لارستان و با همکاری حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان در محل هنرسرای شهروند واقع در بوستان ندای بهار (پارک حاشیه) دایر است.
١٧ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١٨:٢۴:۵۶
صندوق قرض الحسنه امداد ولایت وابسته به کمیته امداد لارستان وام ۵۰ میلیون ریالی ازدواج خیرین اعطاء می کند.
١۶ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١٧:۵٨:۴٨

لوگوی دیجیتال