پايگاه خبري تحليلي صحبت - خبر و تحليل تحولات جنوب ايران

٣٠ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١۵:٢٠:۵١
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان تاکید کرد: نماینده فرماندار باید در نهایت اصل بی طرفی، سلامت، اجرای قانون و حق الناس دانستن رأی مردم در جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه، سالم و قانونمند حداکثر تلاش خود را به کار گیرد.
٣٠ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ٠۶:۵۴:۵۶
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان تاکید کرد: انتخابات سالم به عملکرد خوب اعضای شعب اخذ رای برمی‌گردد. 
٢٩ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١٧:٣۵:٣٩
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان با اشاره به این‌که تمام هدف ما این است که انتخاباتی سالم، قانونمند، باشکوه، عزت‌آفرین و با مشارکت حداکثری مردم برگزار نماییم، گفت: ما به عنوان مجریان انتخابات نباید اجازه دهیم حتی یک رأی جابجا شود و یا خدایی نکرده تخلفی صورت پذیرد.
٢٩ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١٢:٠٢:۵٩
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان تاکید کرد: طبق قانون دستگاه های اجرایی می بایست نیروی انسانی و امکانات خود را در اختیار ستاد انتخابات قرار دهند. 
٢٩ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ٠٩:٢٩:٣٣
نائب رئیس هیئت کشتی لارستان از کسب عنوان سومی کشتی گیر آزادکار باشگاه امام حسین (ع) لارستان در رقابت های انتخابی کشور و قهرمانی استان فارس خبر داد. 
٢٨ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١٠:١٧:۵٠
اولین دوره مسابقات قهرمانی مدارس نجات غریق استان فارس تحت عنوان جام خلیج فارس به میزبانی لارستان برگزار شد. 
٢٨ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ٠٨:٣١:۴٧
دختران پایه سوم دبستان سمیه شهر جویم،سن تکلیف خود را جشن گرفتند.
٢٧ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١٧:۴١:۵٩
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: «آن خیر کثیری که خداوند در قرآن کریم به پیامبر خود وعده داده امروزه در عرصه‌های مختلف نقش خود را به‌خوبی ایفا کرده و در کالبد امت اسلامی متبلور است.»
٢٧ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١٢:١١:١٢
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، با 2 خانواده معظم شهدا دیدار کرد.
٢۶ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١٢:١١:۵۴
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان تاکید کرد: داوطلبین باید در فضای رقابتی سالم خود را عرضه کنند و از تبلیغات غیرواقع و تخریب یکدیگر بپرهیزند.
٢۶ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١١:١١:٠٧
فضاي مجازي اين روزها به بازار داغ چالش شفافيت اموال نامزدهای انتخاباتی تبديل شده است اما به نظر می رسد گزينه هاي پيش روي مردم براي انتخاب اصلح داشتن و يا نداشتن اموال نامزدها نیست. اين موضوع يك دوگانگي با معني و مفهوم شايد نادرست در ذهن مخاطب ایجاد مي كند.
٢۶ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ٠٩:٣۶:٠۴
سعید منشی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لار گفت: ایجاد زیرساخت های لازم برای کمک به ماموریت های مهم و طاقت فرسای آتش نشانی در مواقع بحرانی و امداد و نجات مصدومین در آوار با توجه به وجود منطقه لارستان بر روی گسل و زلزله خیز و امکان بروز زلزله و حوادث غیر مترقبه و همچنین وجود مناطق کوهستانی و امکان کوهنوردی ورزشکاران و طبیعت گردان در تمامی فصول سال و دیگر مأموریت ها، این سازمان را را به فکر خرید و پرورش سگ زنده یاب انداخت.
٢۶ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ٠۵:۴٩:٢٠
گلوله از سر کودک دو ساله در مرکز درمانی امام رضا (ع) لارستان با موفقیت خارج شد. 
٢۴ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ٢٠:٠٩:١۴
٢۴ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١٠:٢١:١٢
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: ما مصمم به برگزاری انتخاباتی سالم و بدون تخلف هستیم. 

لوگوی دیجیتال