اجتماع

٢٧ ارديبهشت ١٣٩٩ ساعت: ١٨:١٠:٠١
نحوه امتحانات دانش‌آموزان مشخص شد و ارزشیابی پایانی نوبت دوم در پایه‌های هفتم، هشتم، دهم و یازدهم به‌شیوه غیرحضوری برگزار می‌شود.
١٠ ارديبهشت ١٣٩٩ ساعت: ١٧:٣١:٣١
مرکز سنجش آموزش و پرورش برنامه امتحانات نهایی کلیه رشته‌های تحصیلی را  برای خرداد ‌ماه سال تحصیلی ۹۹ – 139۸ اعلام کرد.
 
 
٣٠ فروردين ١٣٩٩ ساعت: ١۴:٠٧:٣۴
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز از شناسایی ۳۹ مورد جدید ابتلا به کروناویروس در فارس و افزایش آمار مبتلایان به ۲۵۱۴ مورد خبر داد.
 
 
٢٩ فروردين ١٣٩٩ ساعت: ٠٨:۵١:٠٨
چند روزی است که آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان ها اعلام نمی شود و دکتر حریرچی از عدم اعلام آمار بیماران کرونایی در استان ها خبر داد.
٢٨ فروردين ١٣٩٩ ساعت: ١٠:٢٣:۴۶
اعلام آمارهای استانی باعث می‌شد تا  سفر از استان‌های با شیوع بالای کرونا به سمت استان‌های با شیوع کم و متوسط افزایش یافته و در نتیجه این مناطق نیز با خطر شیوع بیشتر ویروس روبرو شوند.
٢٧ فروردين ١٣٩٩ ساعت: ١٧:٣٩:٢٠
دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت:از دیروز تا امروز ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۵۱۲ بیمار جدید مبتلا به کووید در کشور شناسایی شد.
٢۶ فروردين ١٣٩٩ ساعت: ١۴:۴٣:٣٠
دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت: از دیروز تا امروز ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۵۷۴ بیمار جدید مبتلا به کووید در کشور شناسایی شد.
 
٢۵ فروردين ١٣٩٩ ساعت: ٠٩:۵۵:۵٠
رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزیر بهداشت از تشخیص قطعی ۱۶۱۷ مورد جدید ابتلا به کروناویروس جدید (COVID-19) و ۱۱۱ مورد فوتی جدید بر اثر این بیماری از ظهر دیروز تا امروز خبر داد.
١۶ فروردين ١٣٩٩ ساعت: ٢٣:۵۵:۵٠
از میان پیام های کاربران صحبت نیوز پیام زیر در روز ۱۶ فروردین جلب نظر می کرد
 
١٣ فروردين ١٣٩٩ ساعت: ٠٧:۵۴:۵۵
چرا بیمه بیکاری شامل کارگران ساختمانی نمی شود؟
در میان پیام های کاربران پایگاه خبری تحلیلی صحبت نیوز این دو پیام جلب نظر می کند:
 
١٢ فروردين ١٣٩٩ ساعت: ١٧:١۴:٣١
کارگرانی که به دلیل ابتلا به کرونا یا تعطیلی بنگاه می خواهند از بیمه بیکاری استفاده کنند، برای ثبت نام در سامانه بیمه بیکاری ۳۰ روز مهلت دارند.
 
 
٢۵ تير ١٣٩٨ ساعت: ٢٣:٢٧:۴٨
در پي بازداشت اخير یک مسؤل سابق در قوه قضاييه...!!!
٢١ تير ١٣٩٨ ساعت: ٢٠:٣۶:٠۴
در روزهای اخیر نوشته ای منتسب به علی اصغر حسنی در فضای مجازی منتشر شد و در آن پیگیری و مصوبه جاده لار- جهرم را از فعالیت های خود دانسته بود. کرامت الله بلوچی از فعالان اجتماعی لارستان در مطلب زیر پاسخی مستند به این ادعا داده است:
٢١ تير ١٣٩٨ ساعت: ١٠:٢٠:۵٠
شنیده می شود که در اوایل کار نماینده فعلی  پیشنهاد تاسیس چنین مرکزی مطرح شده...

لوگوی دیجیتال