فرهنگ و هنر

١ ارديبهشت ١٣٩٩ ساعت: ٢٢:٢١:٢٢
رحیمی‌نژاد می‌گوید: سعدی در روزگار کنونی بیش از آنکه یک شخص باشد یک متن است و ما در جهان متن خواننده و نویسنده سعدی هستیم.
١۵ فروردين ١٣٩٩ ساعت: ٢١:٠۵:۴٨
شرکت «تندیس الکتریک» لارستان پویشی تازه راه اندازی کرده و طی آن قرار است به سه نفر برگزیده، هرکدام ۵۰۰ هزار تومان جایزه دهد.
٧ اسفند ١٣٩٨ ساعت: ٠۶:٠۵:٢٨
ثبت نام دوره های مهارت آموزی جهت اخذ دیپلم کاردانش در رشته های «گرافیک رایانه ای، طراحی و توسعه صفحات وب و صفحه آرایی» در «موسسه پژوهندگان عصر لارستان» جهت نیمسال تحصیلی 99-98 از 3 اسفند ماه 1398 آغاز شده و تا پایان روز چهارشنبه 28 اسفند ماه 1398 ادامه دارد.
١٨ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١٣:٣٩:٠٨
علیرضا محتشمی مدیریت هنرکده لارستان گفت: نمایشگاه گروهی «هنرهای دستی و تجسمی» ویژه دهه مبارک فجر از 17 تا 24 بهمن ماه 98 توسط هنرکده لارستان و با همکاری حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان در محل هنرسرای شهروند واقع در بوستان ندای بهار (پارک حاشیه) دایر است.
١۵ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١٩:۴۴:٠٧
«گرگ و روباه پوستین دوز» عنوان نمایش تازه «مرجان افروز» است که از ۱۴ تا ۲۵ بهمن، ساعت ۱۹ در تالار فردوسی(استاد جمالی) لار به روی صحنه می رود.
۶ دي ١٣٩٨ ساعت: ١۵:٢١:۵٣
پژوهش سرای دانش آموزی لار با حمایت مدیریت آموزش و پرورش لارستان، 4 دی ماه 98 به مناسبت هفته پژوهش به تجلیل از پژوهندگان فرهنگی پرداخت.
٢ دي ١٣٩٨ ساعت: ١٩:۵۴:٣۵
رئیس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: «ورزش از فعالیت‌های محوری دانشجو و برای دانشگاه‌ها نیاز است و می‌توان از فعالیت‌های ورزشی كم‌هزینه برای پویایی هر مجموعه استفاده كرد.»
٣٠ آذر ١٣٩٨ ساعت: ١٩:۴۶:٢١
٢۴ آذر ١٣٩٨ ساعت: ١٧:۵۵:۴٨
«مست خیال» عنوان کنسرت موسیقی سنتی جدید گروه ایراهستان است که ساعت 19/30 پنجشنبه 28 آذرماه 98 در تالار وحدت لار اجرا می شود.
٢٣ آذر ١٣٩٨ ساعت: ٠٨:٢٢:٣٠
مدیر هنرکده لارستان از برگزاری نمایشگاه بزرگ یلدایی در محوطه مجتمع نگین با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان در تاریخ 26 تا 29 آذر 98 خبر داد.
٢٢ آذر ١٣٩٨ ساعت: ١۶:٣٠:٣٠
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان، «زینب ستاره» هنرمند و تصویرگر لارستانی که سال هاست در راستای ارتقای هنری شهر لار فعالیت می کند امسال برای بار دیگر منتخب چهاردهمین جشنواره ملی تصویر گری رضوی گردید.
٢۴ آبان ١٣٩٨ ساعت: ١٨:٢٢:١۶
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: «از دیرباز منطقه لارستان بزرگ، زادگاه بزرگان و شاعران پرآوازه‌ای بوده كه هنر و صنعت شعری و ادبی خود را در خدمت اشاعه فرهنگ ناب اسلامی قرار داده‌اند.»
٢٣ آبان ١٣٩٨ ساعت: ١٣:٢٢:٢٧
سازمان مردم نهاد «ویهان» با مدیریت «محمد سقایت» توانست از بین ۹۸۷ طرح کشور به عنوان نامزد مرحله نهایی ششمین جشنواره کشوری «ترویج کتابخوانی» معرفی شود.
٢١ آبان ١٣٩٨ ساعت: ٠٨:٠۴:۵٣
پنجمین همایش بزرگ کشوری شعر «دل عالم» ۱۶ و ۱۷ آبان ماه امسال با حضور بیش از ۶۰ شاعر معاصر کشور در شهر سرچشمه برگزار شد.
١٨ آبان ١٣٩٨ ساعت: ١٨:٣۵:٠٠
کنسرت موسیقی گروه «آوای مهر» ساعت ۲۰ روزهای ۲۳ و ۲۴ آبان ماه امسال در تالار وحدت لار اجرا می شود.

لوگوی دیجیتال