شهرستانها

٢٧ مرداد ١٣٩٨ ساعت: ٢٠:۴٨:٢٠
٣٠ دستگاه ماشین آلات راهداری در محور لار – جهرم حدفاصل کیلومتر ٣٢ الی ١٠٥ به صورت ٣ اکیپ راهداری جهت ایمن سازی این مسیر مستقر شد.
٢۶ مرداد ١٣٩٨ ساعت: ١٧:۵۴:١۶
به گزارش روابط عمومی انجمن فارغ التحصیلان سمپاد لارستان، بزرگترین همایش معرفی و راهنمای انتخاب رشته جنوب کشور در لارستان برگزار شد.
٢٣ مرداد ١٣٩٨ ساعت: ٠٩:۵٠:٢٠
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در نشست تخصصی با معاون شرکت آب و فاضلاب کشور و مدیران عامل آبفا شهری و روستایی استان فارس؛ خواستار اجرای خط دوم انتقال آب از سد سلمان فارسی و ارتقاء و افزایش تصفیه خانه این سد شد. 
٢٢ مرداد ١٣٩٨ ساعت: ٢١:١٨:۴۶
صحبت نیوز: سه هفته از سفر مسئولان کشوری برای بررسی وضعیت جاده لار جهرم و لار بندر عباس می گذرد. سوالی که افکار عمومی لارستان این روزها با آن مواجه است این است که چرا هیچ اطلاع رسانی در ا خصوص نتیجه سفر صورت نمی گیرد؟! آیا این بار هم مثل گذشته با وعده توخالی مواجه هستیم؟
 
٢٢ مرداد ١٣٩٨ ساعت: ١٠:٣۵:١٠
در دیدار مالک شرکت هلدینگ RGS با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛ در خصوص اجرای طرح ایران سرزمین جواهر به مرکزیت لارستان بحث و رایزنی شد. 
٢١ مرداد ١٣٩٨ ساعت: ١۶:١٢:۴٢
همزمان با عید سعید قربان، بیش از 700کیلوگرم گوشت قربانی به همت پایگاه های مقاومت بسیج لارستان در بین نیازمندان توزیع شد.
٢٠ مرداد ١٣٩٨ ساعت: ١۵:٠۴:۵٩
جلسه شورای اداری شهرستان لارستان با حضور نماینده مردم شهرستان های لارستان،خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، مدیران ادارات و نهادهای مختلف شهرستان و جمعی از اصحاب رسانه به ریاست جلیل حسنی معاونت استاندار و فرماندار ویژه لارستان و با محوریت پاسداشت روز خبرنگار،تکریم و معارفه معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و پیگیری برنامه های هفته دولت در سالن شهید امامی فرمانداری ویژه لارستان برگزار شد.
 
٢٠ مرداد ١٣٩٨ ساعت: ١۵:٠٠:٣١
دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان فراخوان نام نویسی در ۳۶ رشته بدون آزمون کاردانی و کارشناسی خود را منتشر کرده است.
١٩ مرداد ١٣٩٨ ساعت: ١٧:٢۶:٠٠
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: این دانشگاه سعی کرده است فعالیت‌های خود را به جذب استعدادهای برتر علمی و ایجاد اتاق‌های فکر برای جذب این استعدادها معطوف کند.
١٩ مرداد ١٣٩٨ ساعت: ١٠:٣۵:١١
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛ سومین معاون فرمانداری ویژه لارستان معرفی شد. 
١٩ مرداد ١٣٩٨ ساعت: ٠٨:۴٣:٣۵
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛ از خبرنگاران و عکاسان نمونه و فعال شهرستان لارستان تجلیل کرد. 
١۶ مرداد ١٣٩٨ ساعت: ١١:٣١:۵٨
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در پیامی، فرا رسیدن هفدهم مرداد ماه روزخبرنگار را تبریک گفت. 
١۶ مرداد ١٣٩٨ ساعت: ٠٨:٠١:٣٧
کارگاه یک روزه مهارتی هدف با هدف توجه به جایگاه زن در کانون خانواده و آشنایی با مهارت های زندگی در روستای چاه نهر برگزار شد.
١۵ مرداد ١٣٩٨ ساعت: ٢١:٣۶:٢٣
امام جمعه لار گفت: همه ما باید نقش غدیر را به‌عنوان یک موضوع اسلامی در جامعه برجسته کنیم؛ چراکه غدیر عامل مهمی در وحدت بین امت اسلامی است.

لوگوی دیجیتال