فرهنگ و هنر

۶ شهريور ١٣٩٩ ساعت: ١٨:۵۶:٣٣
با فرا رسیدن ماه محرم و ایام عزاداری اباعبدالله الحسین(ع)، دومین نمایشگاه عکس «سیه پوشان» به همت حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان و دبیرخانه این نمایشگاه به صورت مجازی برگزار می شود.
٢۵ مرداد ١٣٩٩ ساعت: ٠۶:٠٢:٢۶
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، معاون فرهنگی و اجتماعی این شهرداری درباره برنامه های اجرا شده در عید غدیرخم گفت: همزمان با هفته امامت و ولایت، ویژه برنامه های مختلفی با همکاری حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار و پایگاه مقاومت شهید اسماعیل شاکری، پایگاه مقاومت شهید مجید همنشین فرد و موسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) لارستان در سطح شهر برگزار شد.
٢١ مرداد ١٣٩٩ ساعت: ١١:١۴:٢۵
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان؛ مجید حجتی، افزود: اولین آزمون عملی جامع و ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر شاخه کاردانش در روز یکشنبه 19 مرداد ماه 99 از ساعت 9 صبح تا 18 عصر با حضور 112 هنرجو با مسئولیت و نظارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان و با رعایت پروتکل های بهداشتی (داشتن ماسک و دست کش) در تالار وحدت لار برگزار شد.
۴ مرداد ١٣٩٩ ساعت: ٠۶:٢۶:٢٨
مرکز آفرینش‌های ادبی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان فارس به مناسبت دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه(س) مسابقه ادبی خاطره‌نویسی و نامه‌نویسی برگزار کرد که پس از داوری آثار رسیده، برگزیدگان این مسابقه معرفی شدند.
۴ مرداد ١٣٩٩ ساعت: ٠۶:٢۵:٠۶
انجمن عکاسان نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان؛ آثار برتر بخش عکس مهرواره‌ی نوروزی «بهار در خانه» را معرفی کرد.
٢۵ تير ١٣٩٩ ساعت: ٢٠:٢٠:۴٧
امیر قیومی در جشنواره فرهنگی هنری مهر مادر مقام دوم را کسب کرد.فرمانده بسیج سپاه ناحیه لارستان با صدور پیامی کسب رتبه دوم «امیر قیومی» در جشنواره فرهنگی هنری «مِهر مادر» را به این عکاس لارستانی تبریک گفت.
١۶ تير ١٣٩٩ ساعت: ٠۴:۵٧:٢٧
معاونت فرهنگی سپاه فجر استان فارس با اهدا لوح تقدیر از شهردار، معاونت فرهنگی و مدیر روابط عمومی شهرداری لار تقدیر کرد. 
١ ارديبهشت ١٣٩٩ ساعت: ٢٢:٢١:٢٢
رحیمی‌نژاد می‌گوید: سعدی در روزگار کنونی بیش از آنکه یک شخص باشد یک متن است و ما در جهان متن خواننده و نویسنده سعدی هستیم.
١۵ فروردين ١٣٩٩ ساعت: ٢١:٠۵:۴٨
شرکت «تندیس الکتریک» لارستان پویشی تازه راه اندازی کرده و طی آن قرار است به سه نفر برگزیده، هرکدام ۵۰۰ هزار تومان جایزه دهد.
٧ اسفند ١٣٩٨ ساعت: ٠۶:٠۵:٢٨
ثبت نام دوره های مهارت آموزی جهت اخذ دیپلم کاردانش در رشته های «گرافیک رایانه ای، طراحی و توسعه صفحات وب و صفحه آرایی» در «موسسه پژوهندگان عصر لارستان» جهت نیمسال تحصیلی 99-98 از 3 اسفند ماه 1398 آغاز شده و تا پایان روز چهارشنبه 28 اسفند ماه 1398 ادامه دارد.
١٨ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١٣:٣٩:٠٨
علیرضا محتشمی مدیریت هنرکده لارستان گفت: نمایشگاه گروهی «هنرهای دستی و تجسمی» ویژه دهه مبارک فجر از 17 تا 24 بهمن ماه 98 توسط هنرکده لارستان و با همکاری حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان در محل هنرسرای شهروند واقع در بوستان ندای بهار (پارک حاشیه) دایر است.
١۵ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١٩:۴۴:٠٧
«گرگ و روباه پوستین دوز» عنوان نمایش تازه «مرجان افروز» است که از ۱۴ تا ۲۵ بهمن، ساعت ۱۹ در تالار فردوسی(استاد جمالی) لار به روی صحنه می رود.
۶ دي ١٣٩٨ ساعت: ١۵:٢١:۵٣
پژوهش سرای دانش آموزی لار با حمایت مدیریت آموزش و پرورش لارستان، 4 دی ماه 98 به مناسبت هفته پژوهش به تجلیل از پژوهندگان فرهنگی پرداخت.
٢ دي ١٣٩٨ ساعت: ١٩:۵۴:٣۵
رئیس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: «ورزش از فعالیت‌های محوری دانشجو و برای دانشگاه‌ها نیاز است و می‌توان از فعالیت‌های ورزشی كم‌هزینه برای پویایی هر مجموعه استفاده كرد.»
٣٠ آذر ١٣٩٨ ساعت: ١٩:۴۶:٢١

لوگوی دیجیتال