سقوط بنز ده تن به داخل پل در 27 کیلومتری محور لار جهرم
زمان انتشار: 23 مهر 1393 ساعت 17:21:00
تعداد بازدید: 6184
سقوط بنز ده تن به داخل پل در 27 کیلومتری محور لار جهرم موجب مصدومیت شدید راننده کامیون شد.
به گزارش خبر نگار صحبت از پایگاه امدادی جمعیت هلال احمر بین شهری لارستان شهید مجید رضا صفایی بریز در پی گزارش تلفنی از اورژانس 115 لارستان در ساعت 7:10 صبح امروز چهارشنبه 23 مهر 1393 مبنی بر سقوط یک دستگاه بنز ده تن باری به پل مقابل جاده اصلی دهکویه نیروهای هلال احمر این پایگاه و اورژانس 115 لارستان به محل حادثه اعزام شدند.
 
این تیم عملیاتی با همکاری نیروی انتظامی و مردم توانستند یک مصدوم مرد از اهالی یکی از روستاهای شهرستان فسا- را با ارایه کمک های اولیه سریع و به موقع به بیمارستان امام رضا (ع) منتقل کنند.
 
گزارش های اولیه حاکی از آن است که مصدوم از ناحیه کمر و گردن دچار آسیب شده است.


عدنان    اکبری

 

کد امنیتی:   
 [1 نظر]

بدون نام
Iran, Islamic Republic of
27 مهر 1393   ساعت: 10:22:50

دکتر رضایی(نماينده جهرم): باند دوم جاده جهرم لار احداث می شود. نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی محور مواصلاتی جهرم-لار- بندرعباس را یکی از محورهای اصلی و مهم کشور دانست و بیان کرد: بدلیل اهمیت ترافیکی محور جهرم - لار پیمانکارانی به منظور احداث باند دوم این جاده مشخص شده اند که هم از سمت جهرم و هم از سمت لارستان پروژه فعال و در حال احداث می باشد. این نماینده مردم در خانه ملت افزود: برخی نقاط این جاده در مناطق کوهستانی واقع شده که باعث کندی پیشرفت عملیات اجرایی آن می شود ولی تلاش بر این است که به همت پیمانکاران و مسئولین راه و شهرسازی استان و کشور بتوانیم این محور استراتژیک را به پایان برسانیم تا هموطنانی که می خواهند از استان های مرکزی به سمت جنوب کشور تردد نمایند با امنیت خاطر در سفر باشند.

 
لوگوی دیجیتال