جعفر قادری
وزیر کشور چرا با آبروی نمایندگان فارس بازی می کند؟
زمان انتشار: 8 مرداد 1394 ساعت 01:35:18
تعداد بازدید: 2685
يک عضو کميسيون برنامه و بودجه با اشاره به اختلافات نمايندگان استان فارس با وزير کشور و افزايش تعداد امضاهاي استيضاح وزير کشور به 52 امضا، ‌گفت: مشکل ما با وزير قبل از آنکه مشکلات استاني باشد، مشکلات کشوري است.
به گزارش صحبت جعفر قادري در نطق روز چهارشنبه مجلس با تشکر از تيم مذاکره کننده هسته‌اي، گفت: موفقيت هسته‌اي مديون پافشاري براصول و جهت‌گيري‌هاي رهبري است. از دولت و تيم مذاکره کننده فعلي و قبلي و فعالان نظامي و غيرنظامي تشکر مي‌کنم.
 
اين عضو کميسيون برنامه و بودجه با طرح اين ادعا که «کنار گذاشتن مجلس در تصويب توافق هسته‌اي قابل قبول نيست»، گفت:کنار گذاشتن مجلس و عدم تصويب توافق نامه، جايگاه مجلس را زير سوال مي‌برد.
 
وي افزود: اگر در فضاي جديد نتوانيم سرمايه‌گذاري جديد، بازارهاي جديد و فناوري‌هاي به روز ايجاد کنيم، نمي‌توانيم مشکلات اقتصادي کشور را حل کنيم. اگر نتوانيم مشکلات اقتصادي را حل کنيم، 100 ميليارد دلار که هيچ باز اقتصاد کشور دچار بدتر از شرايط موجود مي‌شود.
 
قادري با اشاره به اختلافات نمايندگان استان فارس با وزير کشور و افزايش تعداد امضاهاي استيضاح وزير کشور به 52 امضا، ‌گفت: مشکل ما با وزير قبل از آنکه مشکلات استاني باشد، مشکلات کشوري است. استيضاح وزير کشور به 52 امضا افزايش يافته است. چگونه مي‌توان پذيرفت که در روز راي‌گيري وزير کشور بگويد با نظر نمايندگان استاندار را انتخاب مي‌کند ولي در روز تصميم‌گيري بگويد نمايندگان نبايد دخالت کنند. وزير چرا با آبروي نمايندگان بازي مي‌کند. انتظار داريم وزير کشور با اتهامات زيرمجموعه خود در استان‌ها برخورد کند نه اينکه با آنان همراهي کند.
 
منبع: ایسنا
 

 

کد امنیتی:   
 [2 نظر]

علی
Iran, Islamic Republic of
8 مرداد 1394   ساعت: 11:32:18

نمایندگان ملت، تو رو بخدا بس بکنید. خسته شدیم از اینهمه ادا و اصولی که درآوردین. بذارین دولت به کارش برسه. مرتب چوب لای چرخ دولت نذارین. تا کی میخواین با اصلاح طلبا مخالفت کنید!؟

 
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
8 مرداد 1394   ساعت: 09:29:26

مارادونا را رها کن غضنفر را بگیر

 
قضنفر
9 مرداد 1394   ساعت: 20:08:54

... انشااله مردم با کمک خدا اسفند ....حقش کف دستش میزارن .

 
لوگوی دیجیتال