سی و یکم تیرماه؛
پنج شنبه های کتاب شهرداری لار / پنج شنبه این هفته میزبان کودکان
زمان انتشار: 30 تير 1395 ساعت 14:05:27
تعداد بازدید: 2024
سلسله شب نشینی های فرهنگی با عنوان "ضیافت کتاب" برنامه ایی بود که به همت حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار با همکاری معاونت اداره کل و اداره کتابخانه های عمومی لارستان و شورای اسلامی شهر لار در ماه رمضان برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، این برنامه که در دو پنجشنبه ساعت10 شب پذیرای طیف های مختلفی از جامعه بود به معرفی کتاب در حوزه ادبیات داستانی می پرداخت. نخستین برنامه پذیرای کتابخوانی تنی چند از مسئولین شهرستان بود و در برنامه دوم هنرمندان و ورزشکاران کتب انتخابی خود را برای حضار معرفی کردند.
 
به گفته دبیر برگزاری این طرح، عنوان "ضیافت کتاب" با نگاهی به زمان اجرای برنامه و خود موضوع انتخاب شده است. محسن زارع گفت: به جهت تقارن اجرای این طرح کتابخوانی با ماه رمضان این برنامه "ضیافت کتاب" نام گرفت. وی افزود: با عبور از این ماه و بازگشت به روال عادی این برنامه که دو پنجشنبه از هر ماه برگزار می شود "پنج شنبه های کتاب " نام خواهد گرفت. نخستین قسمت این برنامه از پنجشنبه هفته جاری ( 31 تیرماه ) برگزار می شود.
 
برنامه این هفته به کودکان اختصاص دارد که پذیرای کتابخوانی آنها در سه رده سنی الف، ب و ج خواهد بود. کتاب های معرفی شده صرفاً در حوزه ادبیات داستانی انتخاب خواهد شد. همچنین میان برنامه های شاد برای کودکان از دیگر برنامه های این مراسم ویژه خواهد بود. مهمان همکار در برگزاری برنامه این هفته "خانه کتاب کنارک" است . دبیر برگزاری برنامه از تمام اولیایی که کودکانشان علاقه مند به شرکت در این برنامه اند جهت حضور دعوت به عمل آورد.


سید کامران    علوی

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال