با حضور فرماندار ویژه لارستان؛
چند طرح درمانی، مخابراتی و برق رسانی در بخش صحرای باغ لارستان افتتاح شد
زمان انتشار: 18 بهمن 1396 ساعت 21:44:24
تعداد بازدید: 226
همزمان با دهه مبارک فجر، چند طرح عمرانی، درمانی، مخابراتی و برق رسانی در بخش صحرای باغ لارستان با اعتباری افزون بر 4 میلیارد و 700 میلیون تومان افتتاح و کلنگ زنی شد. 
به گزارش صحبت نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ چندین طرح عمرانی، درمانی، مخابراتی و برق رسانی با حضور جلیل حسنی فرماندار ویژه لارستان، حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لارستان، سید احمد قتالی امام جمعه عمادده، علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی فرمانداری، احمد دلاور بخشدار صحرای باغ، دکتر کریمی رییس دانشکده علوم پزشکی ،اعضا مجمع خیرین سلامت شهرستان، شهردار واعضاء شورای اسلامی شهر عمادده، تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان، دهیاران و خیرین و قشرهای مختلف مردم، به ارزش 4 میلیارد و 700 میلیون تومان در بخش صحرای باغ لارستان افتتاح و کلنگ زنی شد.
 
افتتاح طرح های مخابراتی بخش صحرای باغ به ارزش یک میلیارد تومان شامل نصب 3 دستگاه BTS تلفن همراه در روستاهای دشتی و هرمود و شهر عمادده، ماهواره و آنتن تلفن ثابت و اینترنت های وب در روستای گاوبست با اعتبار 100 میلیون تومان و پارک شادی عمادده در زمینی به مساحت 3000 متر مربع با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان، از طرح های افتتاح شده در این بخش بود.
 
افتتاح 4 واحد پانسیون پزشکان خیریه حاج عبدالواحد حبیبی در روستای باغ با زیربنای 600 متر مربع با اعتباری افزون بر 700 میلیون تومان و بوستان ملت روستای خلور در زمینی به مساحت 3 هکتار با اعتباری بالغ بر 400 میلیون تومان ساخته شده توسط خیر عبدالرحمن کندوشی از دیگر طرح های افتتاح شده در صحرای باغ است. فرماندار ویژه لارستان در ادامه مرکز خدمات جامع سلامت روستایی دشتی را هم افتتاح کرد.
 
این مرکز در زمینی به مساحت 3 هزار متر مربع با زیربنای 446 متر مربع با اعتباری بالغ بر 650 میلیون تومان توسط خیر محلی آقای حاج عبداله عارف احداث شده است.
 
افتتاح 2 واحد محل زیست پزشک در روستای دشتی با زیربنای 200 متر مربع با اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان و بهره برداری از روشنایی بلوار محمدی الهاشمی روستای هرمود به طول 1500 متر و نصب یک دستگاه 50 KVA با اعتباری بالغ بر 190 میلیون تومان همراه با نصب 46 پایه فلزی و 96 چراغ لاکپشتی از دیگر طرح های به بهره برداری رسیده در بخش صحرای باغ لارستان بود.
 
همچنین امروز کلنگ ساخت دهیاری روستای گاوبست و مسجد بلال عمادده هم با حضور مسئولین شهرستان لارستان به زمین زده شد.
 
ساختمان دهیاری گاوبست قرار است با زیربنای 150 متر مربع با اعتباری بالغ بر 150 میلیون تومان و مسجد بلال عمادده نیز در زمینی به مساحت 1200 متر مربع با اعتباری افزون بر یک میلیارد تومان توسط آقای محمد هیهات احداث گردد.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام