با حکم وزیر علوم تحقیقات و فناوری
سرپرست مجتمع آموزش عالی لارستان منصوب شد
زمان انتشار: 25 بهمن 1396 ساعت 22:50:21
تعداد بازدید: 425
به گزارش مهر، به نقل از وزارت علوم، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، علی طاهری را به سمت سرپرست مجتمع آموزش عالی لار منصوب کرد.
علی طاهری دارای مدرک دکتری در رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی و عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی لار است. 
 
پیش از این دکتر محمدعلی باقری ریاست مجتمع آموزش عالی لارستان را به عهده داشت و نقش مهمی در راه اندازی و پیشرفت آن داشت.
 
قائم مقام پیشین ریاست دانشگاه شیراز و معاون برنامه‌ریزی و توسعه دانشگاه طی بازدیدی که چندی پیش از مجتمع آموزش عالی لارستان داشتند، گزارش بازدید خود را طی نامه‌ای با امضای ریاست دانشگاه شیراز به مقام عالی وزارت ارسال نمودند. در ادامه، بخشی از این گزارش از ارزیابی وضعیت مجموعه آمده است:
 
«واقعیت آن است که تحولات ایجاد شده در یکسال گذشته توسط مدیریت آن مجموعه مرا شگفت‌زده کرد. بدست آوردن یک فضای بسیار خوب آموزشی، جذب کادر آموزشی قوی از دانش‌آموختگان دانشگاه‌های برتر کشور و نیز با روحیه بسیار خوب جهت رشد و تعالی آن مرکز، بکارگیری کارکنان خوب و توانمند و نیز جذب امکانات آزمایشگاهی مناسب بسیار قابل تحسین است..... اینجانب ضمن تبریک به مدیریت این مجموعه، مدیران محترم و ارشد وزارت علوم، و همه مسئولان شهر و استان که در راستای موفقیت آن مرکز آموزش عالی همکاری کرده‌اند، امیدوارم این اقدامات و همدلی‌ها بتواند الگویی برای همه مراکز جدیدالتاسیس باشد...
 

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام