بمناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر؛
قبور مطهر شهداء لارستان توسط مسئولین گلباران شد
زمان انتشار: 5 خرداد 1397 ساعت 09:22:49
تعداد بازدید: 236
همزمان با سالروز حماسه آزاد سازی خرمشهر، طی آیینی با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم گلزار مطهر شهدای لارستان گلباران و عطرافشانی شد. 
به گزارش صحبت نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر و به منظور تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی(ره) و شهداء والا مقام در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، جمعی از مسئولین و اعضاء شوراء اسلامی شهر لار و قشرهای مختلف مردم، قبور مطهر شهدا لارستان گلباران و عطرافشانی شد.
 
شرکت کنندگان در این مراسم ضمن قرائت فاتحه، یاد و خاطره شهیدان دفاع مقدس و عملیات آزادسازی خرمشهر را گرامی داشتند و با آنان تجدید میثاق کردند.
 
فرماندارویژه لارستان هم در این مراسم در سخنانی کوتاه با گرامي داشت ياد و خاطره تمامي شهدا و ايثارگران عمليات بيت‌المقدس و تبريک سوم خرداد روز ملي ايثار، مقاومت و پيروزي، افزود: ما امروز وظيفه‌داريم ياد شهدا و ايثارگران را بيش از پيش در دل‌ها زنده نگه‌داريم.
 
حسنی تصریح کرد: امنیت و آرامش کشور ایران به برکت خون شهدا است و امیدواریم که بتوانیم به خون شهدا و اهداف آنان وفادار باشیم.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال