فرماندار ویژه لارستان؛
ما هرچه داریم از برکت خون شهدا و خانواده معظم آنان است
زمان انتشار: 5 خرداد 1397 ساعت 10:30:54
تعداد بازدید: 188
فرماندار ویژه لارستان و جمعی ازمسئولین با خانواده معظم شهدا این شهرستان دیدار نمود.
 به گزارش صحبت نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به اتفاق علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و جمعی از مسئولین و اعضاء شورای اسلامی شهر لار با خانواده معظم شهید سعید سوری دیدار نمود.
 
فرماندار ویژه لارستان در این دیدار صمیمانه با تاکید بر اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران برای مسئولان یک افتخار و فرصتی مغتنم و موجب تجدید روحیه برای خدمت به ملت است؛ افزود: ما هرچه داریم از شهدا، جانبازان، ایثارگران و خانواده های این عزیزان است و مدیون آنها هستیم.
 
وی تصریح کرد: اقتدار امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف جهانی مرهون دلاوری و جوانمردی‌های شهیدان است.
 
معاون استاندار فارس گفت: خانواده شهیدان با اهدای بهترین عزیزان خود در راه دفاع از انقلاب و کشور کار بزرگ و عظیمی را انجام دادند.
 
حسنی دیدار باخانواده شهدا و ایثارگران را وظیفه خود و مسئولان دانست و بیان کرد: عمل به سیره شهدا و گام برداشتن در مسیر آرمان های بزرگ شهیدان وظیفه تک تک ما است که باید به آن جامعه عمل بپوشانیم.
 
در ادامه والدین شهید سوری نیز ضمن تقدیر و تشکر ازحضور مسئولین، به بیان خاطراتی از فرزند شهیدشان پرداختند.
 
شهید سعید سوری در سن 16 سالگی در سال 1361 در عملیات رمضان به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.
 
گفتنی است لارستان در طول دوران هشت سال دفاع مقدس 305 شهید را تقدیم این نظام و انقلاب و اسلام کرده است.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال