پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان بمناسبت عید سعید فطر
زمان انتشار: 23 خرداد 1397 ساعت 15:46:26
تعداد بازدید: 216
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت. 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ متن پیام جلیل حسنی به این شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم ‹‹الهم اهل الکبریاء و العظمه و اهل الجود و الجبروت›› عید فطر عید عزت موحدان و عید عظمت خداجویان، عید شکر برای توفیق عبادت، ذکر، خشوع و توسل به بارگاه کبریایی حضرت حق و تعمیق پیوند با ذات احدیت و حضرت محبوب است.
 
حقیقت فطر، نتیجه تلاش گری روح، در ماه مبارک رمضان بعنوان ماه بذرافشانی سجایای اخلاقی است. اینک نسیم نوید بخش برکات الهی در عید سعید فطر ظهور کرده و درهای رحمت و غفران الهی بیش از هر زمان دیگر بر روی عابدان و بندگان او گشوده شده و شوق رسیدن به سرچشمه زلال لم یزلی را در وجود مان قوت بخشیده است.
 
به راستی که عید سعید و روح نواز فطر بیش از آن که پایان یک ماه باشد آغاز یک راه است؛ راهی که با رحمت‌ها و انتظارها، عفو، استغفارها، دعا و نیایش، مناجات و گریه های شبانه برای بازگشت به فطرت الهی و یافتن هویت گمشده حقیقی انسان گشوده شده است و در کل عید فطر عید رویش و شکفتن جوانه امید و عید بشارت‌های الهی و روز خوب مهربانی‌ها و گشودن ابواب رحمت الهی است.
 
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات عموم مردم مؤمن و روزه‌دار در ماه مبارک رمضان، فرارسیدن عید سعید فطر، عید پیروزی در جهاد اکبر و سرآغاز تحولات اساسی در زندگی خداجویان و پرهیزکاران را به مردم مومن و شریف منطقه لارستان بزرگ تبریک، تهنیت و شادباش عرض می‌نمایم و مهم ترین دستاورد این ماه را حفظ وحدت و تقویت اراده جمعی همه مسلمانان برای خدمت‌رسانی به مکتب سعادت بخش اسلام می‌دانم.
 
جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال