«دانش‌نامه گوگل» پنجمین کتاب عادل پورشمسی منتشر شد
زمان انتشار: 24 آبان 1397 ساعت 15:31:16
تعداد بازدید: 1340
«دانش‌نامه گوگل» پنجمین کتاب عادل پورشمسی توسط موسسه و مرکز فرهیختگان آینده ساز لارستان منتشر شده است. ویژگی بارز و مهم کتاب حاضر، معرفی فناوری‌های گوگل و چگونگی بهره‌گیری از آن‌ها برای کاربران است.
به گزارش صحبت نیوز؛ پورشمسی گفت: امروزه عامل فناوری را باید در فرایند آموزش و پرورش در فضای مجازی به شکل فراگیر در کنار سایر عوامل به عنوان عاملی تاثیرگذار و مهم در نظر گرفت، چرا که بدون تلفیق هوشمندانه و موثر فناوری در فرایند تربیت، تحقق اهداف آن امکان پذیر نیست.
 
وی افزود: به عبارت دیگر فناوری در ارائه خدمات آموزشی از ظرفیت های خوبی برخوردار است. در این زمینه باید گفت که نقش معلم در جهت بهره گیری هدفمند و موثر از فناوری، نقش ممتاز و منحصر به فردی است و کتاب حاضر می تواند بسیار در این امر کمک کند.
 
این کتاب مشتمل بر 6 فصل و 1175 صفحه در قطع وزیری به چاپ رسیده است. در فصل اول، قدم به قدم با قابلیت های جی میل، در فصل دوم، فهرست جستجوی قوی با گوگل، در فصل سوم، تجزیه و تحلیل وب و چرا گوگل آنالیتیکز، در فصل چهارم، گوگل داکس، در فصل پنجم، گوگل وب‌مستر و در فصل ششم، گوگل و گوگل+ بررسی و تبیین شده است.
 
مطالعه کتاب حاضر، به کلیه معلمان، والدین، کارشناسان، پژوهشگران، دانشجویان و اساتید فعال در زمینه فناوری های آنلاین و فراگیر توصیه می شود. همچنین از این کتاب می توان به عنوان منبع درسی مناسبی برای دانش آموزان و دانشجویان بهره گرفت.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال