فرمانده سپاه لارستان خبر داد:
برگزاری جشنواره «هنرهای آوایی» ویژه گروه های سرود منتخب بسيج شهرستان هاى استان فارس در لارستان
زمان انتشار: 22 بهمن 1397 ساعت 00:46:27
تعداد بازدید: 382
فرمانده سپاه ناحيه لارستان از برگزارى جشنواره هنرهاى آوايى ويژه ى گروه هاى سرود منتخب بسيج استان فارس در لارستان خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی جشنواره «هنرهای آوایی»، امیر جاهدی فرمانده ناحيه مقاومت بسیج سپاه لارستان با اعلام این خبر اظهار داشت: در ميان هنرهاى موسيقيايى سرود نقش ويژه اى را داراست كه با اثرگذارى بالا اين هنر مى تواند پيام انقلاب را به صورت موثرى در اعماق جامعه نفوذ دهد.
 
وى افزود:سرود با اعجاز و تاثير گذاريش سالهاست كه مردم با آن آشنا هستند، با نگاهى به سرود هاى ساخته شده پس از پيروزى انقلاب شكوهمند اسلامى مى توان اذعان داشت كه اين سرود ها نورانى، راهگشا و خيره كننده بودند و به عبارتى سرود كه از جنس هنر متعهد است با انقلاب ما عجين شده است.
 
فرمانده سپاه لارستان در ادامه با بيان اينكه در جشن چهل سالگی انقلاب جشنواره ی سرود هنرهاى آوايى با مضامین انقلابی و مذهبی ویژه ی گروه های منتخب بسيج شهرستان هاى استان فارس به همت معاونت فرهنگى سپاه فجر استان فارس در لارستان برگزار خواهد شد، افزود : ٢٣ شهرستان از استان فارس در جشنواره هنرهای آوایی لارستان شرکت کردند که پس از بررسی هیات داوران گروه های شایسته حضور به بخش رقابتی لارستان دعوت شدند.
 
جاهدى در پايان خاطر نشان كرد: گروهاى سرود از شهرستان هاى فسا، مرودشت ، آباده ، قيروكارزين ، نورآباد ممسنى، فيروزآباد، كازرون، لارستان، شيراز، مهر و بوانات پنجشنبه ٢٥ بهمن ماه ۹۷ در تالار وحدت شهر لار با هم به رقابت خواهند پرداخت.


محمد    عارفیان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال