با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان انجام شد:
آغاز اجرای عملیات حفر چاه شماره 2 روستای کهنه و شهرک توحید از بخش اوز لارستان
زمان انتشار: 18 اسفند 1397 ساعت 18:06:45
تعداد بازدید: 185
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، اجرای عملیات حفر چاه شماره 2 روستای کهنه و شهرک توحید از بخش اوز لارستان آغاز شد. 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، احسان طاهری معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری ویژه لارستان، مصلح مدیرعامل مجتمع خیرین آبرسان استان فارس، محمد مظفری رییس دفتر نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج و گراش ، محمد حسین آتش فراز بخشداراوز، امام جمعه، دهیار، اعضای شورای اسلامی و قشرهای مختلف مردم، عملیات اجرای حفر چاه آب شرب شماره دو روستای کهنه و شهرک توحید از بخش اوز لارستان آغاز شد.
 
در این مراسم معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان هم ضمن تقدیر و تشکر از برادران جعفری خیرین این پروژه در سخنانی اظهار داشت: حفر این حلقه چاه با کمک خیرین عزیز آغاز شده که بزودی به بهره برداری خواهد رسید و برای مصارف آب شرب و بهداشتی استفاده خواهد شد. حسنی تاکید کرد: در راستای خدمات رسانی هرچه بهتر به روستاییان و تامین آب شرب سالم و پایدار، عملیات حفاری چاه آب شرب این روستاها آغاز گردید. فرماندار ویژه لارستان گفت: آبرسانی به مردم روستای کهنه و شهرک توحید و حفر این چاه با کمک برادران جعفری و درصدی هم توسط شرکت آب و فاضلاب روستایی استان فارس انجام خواهد شد.
 
مهندس تقوی فرد مدیر آبفا روستایی لارستان نیز افزود: عمق این چاه بین 300 تا 350 متر است که پس از حفر و در صورت آبدهی زیاد و با کیفیت مشکل کمبود آب شرب اهالی روستای کهنه و شهرک توحید با 1200 خانوار و جمعیتی بالغ بر 4000 نفر مرتفع خواهد شد. وی تصریح کرد: برای حفاری این چاه بالغ بر 10 میلیارد ریال هزینه می شود که توسط برادران جعفری از خیرین کهنه پرداخت می گردد.
 
مدیر آبفا روستایی لارستان ادامه داد: همچنین برای اجرای این طرح، سه کیلومتر برق رسانی و سه کیلومتر هم لوله گذاری انجام می شود و موتور خانه نیز برای آن تجهیز می گردد که با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان توسط اداره کل آبفا روستایی استان فارس هزینه می شود. همچنین مصلح مدیر عامل مجمع خیرین آبرسان استان فارس نیز خلاصه ای از خدمات 2.5 ساله این مجمع را بیان کرد.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال