معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان:
ما همه پاسدار میهن عزیز اسلامی و ارزشهای انقلاب هستیم
زمان انتشار: 20 فروردين 1398 ساعت 07:39:38
تعداد بازدید: 237
فرماندار ویژه لارستان با پاسداران سپاه ناحیه شهرستان دیدار و گفتگو نمود.
 به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ بمناسبت فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به اتفاق معاونین فرمانداری، بخشدار مرکزی و جمعی از مدیران شهرستان با حضور در سپاه ناحیه لارستان با پاسداران این نهاد انقلابی دیدار و گفتگو نمودند.
 
در این دیدار فرماندار ویژه لارستان ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و روز پاسدار، اقدام آمریکا در خصوص قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه های تروریستی را یک کار احمقانه دانست و آن را محکوم و بیان کرد: این اقدام آمریکا نشانگر دشمنی با انقلاب اسلامی و مردم ایران است.
 
حسنی تصریح کرد: ما همه پاسدار میهن عزیز اسلامی و ارزشهای انقلاب هستیم، چرا که این را در دوران دفاع مقدس هم در عمل ثابت کرده ایم که همه پاسداریم. مدیر، کارمند، کارگر،کشاورز، دانشجو، صنعتگر، معلم و همه و همه پاسداریم.
 
وی با بی اثر دانستن این گونه اقدامات خصمانه دشمن گفت: ملت ایران با وحدت و همدلی همواره توطئه های مختلف دشمن را خنثی نموده و این بار هم به توفیق الهی و به مدد عنایات ائمه اطهار علیهم السلام، توجه حضرت ولی عصر (عج) و تحت فرماندهی معظم کل قوا و همکاری مردم عزیز کشور این ترفند را خنثی و دشمن را ناکام می گذارد.
 
فرماندار ویژه لارستان در پایان سخنانش همچنین از تلاش و کوشش پاسداران عزیز در کمک رسانی به مناطق سیل زده کشور تقدیر و تشکر کرد.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال