نمایشگاه آثار «معرق» هنرمند تبریزی در «هنرسرای شهروند» به کار خود پایان داد
زمان انتشار: 22 فروردين 1398 ساعت 09:50:26
تعداد بازدید: 239
نمایشگاه آثار معرق با هنرمندی «عزیزه ناصری» که از 16 اسفند ماه 1397 آغاز به کار کرده بود، به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، این نمایشگاه که به همت هنرسرای شهروند وابسته به حوزه فرهنگی و اجتماعی این شهرداری برگزار شده بود در روز شنبه 17 فروردین ماه 98 پس از یک ماه فعالیت با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر لار به کار خود پایان داد.
 
در این نمایشگاه بیش از 40 اثر نفیس از عزیزه ناصری هنرمند متبحر تبریزی به نمایش گذاشته شده بود که مورد استقبال عموم شهروندان قرار گرفت.
 
عزیزه ناصری ضمن تاکید بر دست ساز بودن کلیه آثار گفت: این آثار بدون دخالت هیچ ابزاری ماشینی (نظیر لیزر) تولید شده و به همین دلیل قیمت غالب آن ها بسیار بالاتر از آثار ماشینی است.
 
این هنرمند در ادامه گفت: «قیمت گذاری این آثار توسط اساتید مطرح ایران انجام می شود. گران ترین اثری که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد، تابلوی نفیسی با موضوع«منظره» و با تکنیک «تفکیک رنگ» بود که 200 میلیون ریال قیمت گذاری شده بود. در اجرای این تابلو از بیش از هزار قطعه چوب نظیر افرا، گردو، عناب، کرات، اقاقیا، زرشک، نارنج، توسکا استفاده شده است».
 
گفتنی است برنامه آینده هنرسرای شهروند نمایشگاه آثار طراحی و نقاشی استاد باقر عباس زاده است که در روز جمعه 23 فروردین 98 ماه افتتاح خواهد شد.
 
 

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال