رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان:
بیش از 100 میلیون ریال به سیل زدگان خوزستان کمک شد
زمان انتشار: 7 ارديبهشت 1398 ساعت 07:42:17
تعداد بازدید: 343
رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان گفت: بیش از 100 میلیون ریال از سوی جامعه ورزش و جوانان این شهرستان به مردم سیل زده خوزستان ارسال شد. 
محمد حسن طیبی امروز در گفت و گو با روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان با اعلام این خبر اظهار داشت: اداره ورزش و جوانان در اقدامی بشردوستانه با تشکیل یک کمپین، کمک های نقدی و غیرنقدی هیأت های ورزشی، ورزشکاران و سازمان های مردم نهاد به ارزش 170 میلیون ریال را به سیل‌زدگان خوزستان اختصاص داد.
 
وی ضمن ﻗﺪﺭﺩﺍﻧﯽ ﺍﺯ ﮐﻤﮏ ﻫﺎﯼ جامعه ورزش و جوانان و ابراز همدردی آنها با مردم سیل زده کشور، افزود: کمک های نقدی و غیرنقدی اداره ورزش و جوانان لارستان از طریق کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان به سیل زدگان خوزستان ارسال شد.
 
رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان با اشاره به اینکه یکی از کارکنان این اداره نیز برای کمک به استان های لرستان و گلستان اعزام شده است، ادامه داد: برنج، کنسرو، چای، لباس، کفش، پتو، مواد بهداشتی، روغن و غیره اقلامی است که از سوی اداره ورزش و جوانان به سیل زدگان خوزستان تحویل داده شد.
 
طیبی تاکید کرد: جامعه ورزش و جوانان لارستان در کنار قهرمانی و پهلوانی همواره روحیه نوع دوستی و امدادرسانی خود را به نمایش گذاشته و در مناسبت‌ها و حوادث مختلف سعی کردند به کمک هموطنان خود بشتابند که در این زمینه نیز با توجه به وقوع سیل در استان‌های مختلف کشور، ‌امدادرسانی از نوع روحیه پهلوانی انجام شد.


روابط عمومی    اداره ورزش و جوانان لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال