با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان صورت پذیرفت؛
افتتاح و آغاز ساخت 3 طرح عمرانی با اعتبار۱۳ میلیارد ریال در روستای بائن لارستان
زمان انتشار: 26 ارديبهشت 1398 ساعت 08:57:14
تعداد بازدید: 578
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛ 3 طرح عمرانی با اعتبار۱۳ میلیارد ریال در روستای بائن لارستان افتتاح و یا ساخت آنها آغاز شد.
 به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، علی اصغر علی پور و احسان طاهری معاونین سیاسی و برنامه ریزی فرمانداری، پیروز بخشدار مرکزی لارستان، سید حسن آیت اللهی و سید علی اصغر موسوی لاری، جاهدی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان، جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان و جمعی از مسئولین شهرستان، 3 طرح عمرانی با اعتبار۱۳ میلیارد ریال در روستای بائن لارستان افتتاح و یا ساخت آنها آغاز شد.
 
اولین طرحی که توسط فرماندار افتتاح شد، بلوار حضرت آیت الله العظمی سید عبدالعلی آیت اللهی روستای بائن بود. طول این بلوار ۱۳۰۰ متر است که برای اجرای آن 300 میلیون تومان هزینه شده است.
 
در ادامه حسنی کلنگ آغاز ساخت پارک سلامت این روستا نیز به زمین زد. این پروژه قرار است در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال ساخته شود.
 
همچنین با حضور مسئولین کلنگ احداث کنار گذر ورودی روستای بائن هم در زمینی به مساحت ۳۲۰۰ متر مربع به زمین زده شد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ این طرح نیز قرار است با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال با مشارکت دهیاری و شورا با کمک خیرین محلی احداث شود.
 
عکاس: نعمت اله سلامی
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال