معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در جلسه شورای اداری بخش مرکزی:
با اعتبارات فعلی اقدامات خوبی در سطح شهرستان صورت پذیرفته است
زمان انتشار: 26 ارديبهشت 1398 ساعت 07:37:29
تعداد بازدید: 126
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: با اعتبارات فعلی اقدامات خوبی در سطح شهرستان صورت پذیرفته است. 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در جلسه شورای اداری بخش مرکزی این شهرستان با بیان اینکه جلسات اینچنینی با حضور مسئولین، دهیاران و شوراها، باعث رفع بیشتر مشکلات شهرها و روستاهای سطح بخش می‌شود؛ تاکید کرد: علی رغم اینکه طی سالیان اخیر، هزینه های زیادی شده است، اما تخصیص بودجه انقباضی بوده است و با محدودیت‌های مالی مواجه شده ایم و سیاست‌های انقباضی مالی بر عکس هزینه‌هایی که چند برابر و انبساطی شده است بر اعتبارات و تخصیص بودجه حاکم بوده است.
 
وی تصریح کرد: محدودیت‌های مالی در سطح شهرستان داریم و این موضوع مختص یک بخش و یا یک روستای خاص نیست.
 
فرماندار ویژه لارستان اضافه کرد: طی سالیان گذشته شورای برنامه ریزی و بودجه بندی استان، پروژه ها را تعریف کرده است و کمیته برنامه ریزی شهرستان نیز قاعدتاً بایستی در چارچوب قانونی شورای برنامه ریزی و در قالب پروژه های تعریف شده، طرح های نیمه تمام را به اتمام رساند.
 
نماینده عالی دولت در لارستان اظهار داشت: با همه این اوصاف اقدامات خوبی در سطح شهرستان و در تمامی بخش‌ها و روستاهای منطقه لارستان صورت پذیرفته است و بخشداران، دهیاران و شوراها متناسب با همان اعتبارات محدودی که در اختیار داشته‌اند، خوب کار کرده‌اند و ما نیز قول مساعد می‌دهیم در قالب اعتبارات و منابعی که در اختیار داریم در سال جدید متناسب با طرح ها و پروژه ها، تخصیص اعتبار داشته باشیم و بتوانیم از این حداقل اعتبار و از حداکثر توانمان برای رشد و توسعه بخش‌ها و روستاها استفاده بهینه داشته باشیم.
 
معاون استاندار فارس ادامه داد: با توجه به تخصیص اعتبارات محدود شهرستان، مسئولین دستگاه های اجرایی موظف هستند که به طور مستمر و از طریق ادارات کل استانی نسبت به جذب بیشتر اعتبارات همت گمارند.
 
حسنی در پایان سخنانش خواستار همکاری هر چه بیشتر مسئولان با دهیاران و شوراها شد و یادآور شد که این هماهنگی و هم افزایی، موجب بازدهی بهتر و بیشتر اقدامات خواهد شد.
 
پیش از این نیز بخشدار مرکزی لارستان، دهیاران و تعدادی از روسای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی نیز مسائل و مشکلات سطح بخش را مطرح کردند.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ همچنین جمعی از مسئولین شهرستان نیز پاسخ مقتضی را ارائه کردند.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال