با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان انجام شد؛
ساختمان پایگاه انتقال خون سید عبدالرحیم هاشمی زاده لارستان افتتاح شد
زمان انتشار: 4 تير 1398 ساعت 19:24:26
تعداد بازدید: 245
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛ ساختمان پایگاه سید عبدالرحیم هاشمی زاده انتقال خون لارستان افتتاح و به بهره برداری رسید. 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حجت الاسلام والمسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لار، علی اصغر علی پور و احسان طاهری معاونین سیاسی و برنامه ریزی فرمانداری ویژه لارستان، مسعود ترابی اردکانی مدیر کل انتقال خون استان فارس، حجت الاسلام والمسلمین سید عماد موسوی، بخشدار مرکزی، شهردار و اعضا شورای اسلامی شهر لار، مدیرعامل بنیاد نیک اندیشان هاشمی لارستان، معتمدین و خیرین و قشرهای مختلف مردم، ساختمان پایگاه انتقال خون سید عبدالرحیم هاشمی زاده لارستان افتتاح و به بهره برداری رسید.
 
در آیین افتتاح این ساختمان، فرماندار ویژه لارستان با بیان اینکه خیرین لارستانی همیشه در انجام کارهای خیر پیشتاز بوده اند؛ گفت: کار خیر و ساخت بناهای عالم المنفعه هم اجر اخروی دارد و هم دنیوی.
 
وی ضمن تقدیر و تشکر از خانواده زنده یاد سید عبدالرحیم هاشمی زاده و بنیاد نیک اندیشان هاشمی در احداث این ساختمان شکیل و زیبا تصریح کرد: برای احداث این مرکز بالغ بر 13 میلیارد ریال توسط خیر و برای تجهیز آن نیز بیش از 12 میلیارد ریال از سوی انتقال خون استان فارس هزینه شده است.
 
وی با تاکید بر اینکه یکی از نیازهای اساسی شهرستان توجه به زیرساخت هاست؛ خواستار توجه ویژه به این شهرستان در خصوص تامین نیروی انسانی و خودرو برای پایگاه انتقال خون لارستان شد.
 
پیش از این نیز حجت الاسلام و المسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لار، مسعود ترابی اردکانی مدیر کل انتقال خون استان فارس و مدیرعامل بنیاد نیک اندیشان هاشمی لارستان نیز به ایراد سخن پرداختند.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ این ساختمان شکیل و زیبا با زیربنای 600 متر مربع در 2 طبقه با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد ریال توسط خانواده زنده یاد سید عبدالرحیم هاشمی زاده به یاد آن مرحوم، احداث شده است.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [1 نظر]

بدون نام
Iran, Islamic Republic of
5 تير 1398   ساعت: 02:55:41

بنده از مسئولین ذیربط انتقال خون لارستان سوالی دارم ، با توجه به اینکه پایگاه انتقال خون لارستان بزرگترین در جنوب فارس و تعداد زیادی از بیمارستانها و درمانکاههای جنوب فارس و شمال هرمزگان را تحت پوشش دارد چرا جهت ارتقای این مرکز به کل تلاشی صورت نمی گیرد ، از قدیم گفته اند کار نشد ندارد پیگیری نمایید تا موفق شوید /.

 
لوگوی دیجیتال