جاده های لارستان نماد «کم کاری» مسئولان است/ تا دیر نشده به فکر «امید» مردم باشید
زمان انتشار: 11 تير 1398 ساعت 06:25:31
تعداد بازدید: 880
از روز گذشته که خبر تصادف جاده لار- جهرم با 5 کشته و 7 مصدوم منتشر شد تاکنون این اتفاق موضوع اصلی دغدغه و البته عصبانیت مردم لارستان است.
جاده مذکور علیرغم اینکه جزو محورهای شریانی و پرترافیک کشور محسوب می شود اما سرعت دوبانده کردن آن بسیار کند و در غالب زمان ها متوقف است. همین امر به همراه عوامل دیگر همچون بی احتیاطی در رانندگی و نواقص فنی خودروها باعث شده این جاده به یکی از پرخطر و مرگ آفرین ترین جاده های کشور مبدل شود.
 
از سوی دیگر به نظر می رسد مسئولان و متولیان امر از اداره کل راه و شهرسازی گرفته تا فرمانداری ویژه و نماینده مردم در مجلس به اندازه مورد توقع افکار عمومی در سامان دهی و استانداردسازی این محور اهتمام نشان نمی دهند و در غالب موارد و پس از حوادثی مشابه روز گذشته به بیانیه یا پیام تسلیت اکتفا می کنند.
 
هرچند این کمبودها و کم کاری ها تاکنون به انحاء مختلف توسط رسانه های مختلف لارستان منتشر شده اما از روز گذشته بنا به درخواست متعدد مخاطبان و البته رسالت نمایندگی افکار عمومی توسط رسانه ها سعی خواهیم کرد در قالب یک پویش رسانه ای ضمن پیگیری و پرسشگری مداوم در مورد استاندارد سازی جاده های لارستان از متولیان امر، نتایج و پاسخ های آن را نیز اطلاع رسانی نماییم.
 
ما رسانه های لارستان طی این اقدام مشترک و همچون افکار عمومی که نمایندگی شان می کنیم معتقدیم غالب جاده های لارستان اینک به نماد و نشانه ای از کم کاری و بی تدبیری مسئولان مبدل شده که ضمن از دست دادن تعداد زیادی از عزیزان و سوگوار نمودن خانواده ها مهم تر از همه به آفتی برای «امید» این مردم بدل گشته است.
 
رسانه های لارستان:
 
سایت صحبت نیوز
 
سایت آفتاب لارستان
 
سایت عصر لارستان
 
سایت میلاد لارستان
 
سایت خورشید لارستان
 
کانال خبری لارستان
 
کانال صدای لارستان
 

 

کد امنیتی:   
 [1 نظر]

سید
Iran, Islamic Republic of
13 تير 1398   ساعت: 05:46:06

بخدا اگرمطالبه گرنباشیم درمقابل مسولینی که باشقاوت با این مردم پاک ومخلص رفتار میکنند روز به روز خواروخفیف خواهیم شد وداینده فرزندانمان منزوی ولعنت خواهند کرد فرماندر امام جمعه شورای شهر از حرکت خودجوش مردمی حمایت کنید که اگرنکردید حق الناس بگردنتان است وجواب کشته های مردم درجاده های وحشت باید بدهید وگریبان گیرخودتان خواهدشد پس بروید وگوش مدیرکل رابگیرید تا دیرنشده است

 
لوگوی دیجیتال