رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان:
آزمون آسکی جایگاه برجسته‌ای در برنامه‌های آموزشی دانشگاه دارد
زمان انتشار: 17 تير 1398 ساعت 06:40:39
تعداد بازدید: 124
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: آزمون جامع دانشجویان پرستاری (آسكی) جایگاه برجسته‌ای در برنامه‌های آموزشی این دانشگاه دارد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان، آزمون جامع عملی دانشجویان پرستاری (آسكی) صبح امروز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان برگزار شد.
 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان در بازدید از روند اجرای عملی این آزمون، خطاب به دانشجویان پرستاری گفت: آزمون جامع دانشجویان پرستاری جایگاه برجسته‌ای در برنامه‌های آموزشی واحد لارستان دارد؛ بنابراین بسیار خوشحالم كه شما را در آستانه فراغت از تحصیل در این رشته بسیار حساس و مهم ملاقات می‌کنم و آرزو دارم در مراحل بعدی تحصیل، افتخاری برای نام دانشگاه آزاد اسلامی لارستان باشید.
 
مهدی زارع ادامه داد: تلاش و اهتمام ما در این واحد دانشگاهی، توجه به افزایش كیفیت آموزشی بوده و سعی كردیم در کنار استادان مجرب و نام‌آشنا، امكانات به‌روز و وسایل كمك‌آموزشی مناسبی برای ارتقای كیفیت تحصیل شما فراهم شود تا در سطح و رتبه علمی بالایی از این واحد دانشگاهی فارغ‌التحصیل شوید.
 
وی اظهار كرد: پرستاری یكی از حساس‌ترین حرفه‌های موجود در دنیاست كه می‌تواند سهم بسزایی در افزایش سلامت جامعه داشته و عامل مهمی در بهبود حال بیماران باشد تا جامعه‌ای سالم و شاداب را برای كشورمان به ارمغان آورد.
 
زارع خاطرنشان كرد: فقط کسانی می‌توانند به شغل پرستاری و مراقبت از بیماران بپردازند که از انگیزه بالا، قدرت تحمل، دلسوزی و بردباری بهره‌مند باشند كه اینگونه افراد، فطرتی آگاه دارند كه كارشان مورد رضایت خداوند متعال و همه آحاد مردم است.
 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان خاطرات دوران دانشجویی را بسیار زیبا دانست و اظهار كرد: تمام این خاطرات به‌عنوان یكی از بهترین لحظات زندگی برای شما ثبت خواهد شد و اصولاً هر زمان كه عمر انسان برای آموختن علم و دانش صرف شود، زیبا و جاودان خواهد بود.
 
در حاشیه این بازدید، مسئول بخش پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان به آنا گفت: تعداد ۳۸ نفر از دانشجویان پرستاری در دو قسمت كتبی و عملی در این آزمون شركت كرده‌اند.
 
حمیرا اسماعیلی ادامه داد: آزمون آسكی شامل دروس داخلی جراحی، كودكان، بهداشت و بهداشت مادر و كودك با حضور استادان مربوط در دو روز برگزار می‌شود.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال