مدیر فرهنگی سمای لارستان:
فرهنگ‌سازی قرآن باید در تمام سطوح دانشگاه شكل بگیرد
زمان انتشار: 20 تير 1398 ساعت 15:19:17
تعداد بازدید: 118
مدیر فرهنگی سمای لارستان گفت: امروز فرهنگ‌سازی قرآنی باید در تمام سطوح دانشگاهی شكل بگیرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان؛ یاسمن زینلی با بیان این موضوع كه قرآن كریم نور هدایت است و امروز فرهنگ‌سازی قرآنی باید در تمام سطوح دانشگاهی شكل بگیرد، اظهار كرد: اگر دانشجویان و كاركنان را با كلام وحی آشنا كنیم، آنان را در برابر آسیب‌های اجتماعی بیمه كرده و مسیر پیشرفت و تعالی را برای‌شان هموار كرده‌ایم.
 
وی اضافه كرد: پیشرفت‌های علمی و درخشش سمای لارستان در مسابقات استانی و كشوری به دلیل مأنوس‌بودن آنان با كلام وحی بوده و این افتخار بزرگی برای این دانشكده و دانشگاه آزاد اسلامی لارستان است.
 
مدیر فرهنگی سمای لارستان درباره موفقیت‌های اخیر كاركنان و دانشجویان سما گفت: در دوازدهمین جشنواره طرح قدس كه در مشهد مقدس ویژه دانشجویان و کارکنان سراسر کشور برگزار شد؛ هفت نفر از سمای لارستان که در استان فارس به مقام برتر رسیده و به مسابقات کشوری اعزام شده بودند به رقابت پرداختند که سه نفر از آنان به مقام‌های اول و دوم نائل شدند.
 
زینلی بیان كرد: در رشته تفسیر، زهرا خواجی و در رشته حفظ، مرضیه مراغه به ترتیب مقام اول و دوم كشوری را از آن خود كردند و مهدی مردانه دانشجوی آموزشکده سمای لارستان در رشته مداحی به مقام دوم مسابقات رسید.
 
وی ادامه داد: در مسابقات ویژه مدارس نیز نگین یگانه از دبیرستان سطح دوم متوسطه سمای لارستان در مسابقه انشاءنویسی با موضوع نماز به مقام دوم کشوری رسید.
 
زینلی اظهار كرد: اهتمام جدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان و تأکید رئیس آموزشكده سمای لارستان به ترویج مبانی اعتقادی و دینی بین دانشجویان و اجرای برنامه‌های فرهنگی اثرگذار و منظم در این راستا، شرایطی را فراهم كرده است تا دانشجویان ما علاوه بر تعلیم دروس علمی خود با آموزه‌های دینی مأنوس‌شده و باعث به ثمررسیدن این موفقیت‌ها شوند.
 
دانشجویان و كاركنان سمای لارستان در دوازدهمین جشنواره طرح قدس در دارالقرآن حرم مطهر رضوی خوش درخشیدند.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال