صمد کامجو
لزوم احداث دفتر دائمی نمایندگان ادوار مجلس در سه شهرستان لارستان. خنج و گراش
زمان انتشار: 21 تير 1398 ساعت 10:20:50
تعداد بازدید: 695
شنیده می شود که در اوایل کار نماینده فعلی  پیشنهاد تاسیس چنین مرکزی مطرح شده...
یکی از مشکلات منطقه لارستان خنج وگراش حداقل بعد از انقلاب این بوده است که ما مکانی مشخص و دائم به عنوان دفتر نمایندگان ادوار مجلس  که در آن ضمن فعالیت متمرکز اسناد  پیگیری های و مصوبات بایگانی شود نداشته ایم. هر نماینده ای کارها و اسناد ونامه های مربوط به زمان خودش  را در پستوی منزلش نگه داشته و یا تحت عنوانی به چاپ رسانده است.
 
در صورتیکه این موضوع به نوعی حق الناس منطقه است و ایجاد مرکزی برای تجمیع اسناد و  تداوم  پیگیری ها لازم به نظر می رسد. شنیده می شود که در اوایل کار نماینده فعلی  پیشنهاد تاسیس چنین مرکزی مطرح شده و پیگیری هایی هم از طریق خیرین صورت گرفته اما با مخالفت نماینده مجلس به نتیجه نرسیده.
 
یادمان باشد این اسناد در واقع مربوط به مردم می باشد و امانتی است که باید به مردم باز گردانید. امیدواریم مسئولین منطقه بخصوص اعضای شورای شهرستان با کمک مردم مکانی در خور دفتر نمایندگی در هر سه شهرستان احداث کنند.


عادل    پورشمسی

 

کد امنیتی:   
 [2 نظر]

گراش
Iran, Islamic Republic of
27 تير 1398   ساعت: 15:53:41

مرز بین لار و گراش سال 54تا نزدیک بال سرخ بود و قبل از زلزله لار و قبل از احداث شهر جدید ولی بعدش تا پلیس راه به نظر میرسه هست ولی هنوز زمین های جلوتر از پلیس راه مال گراشی ها هست و کمی اختلاف وجود دارد ولی به نظرم 7کیلومتر و تا 7کیلومتر بگیرند مرز دقیقی می شود و مثلا همین قاید بدون در محدوده لار قرار می گیرد که مال گراشی ها هست ولی باید تابلو استحفاظی بعد 10سال نصب بشود و تکلیف وزارت کشور مشخص کند و هنوز اختلاف کماکان هست و پلیس راه باید به لار .خنج و یا لار .گراش تغییر نام بدهد .

 
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
23 تير 1398   ساعت: 05:42:04

جناب کامجو چرا مرز لار و گراش مشخص نمی شود

 
لوگوی دیجیتال