با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛
از دختران موفق لارستان تجلیل شد
زمان انتشار: 22 تير 1398 ساعت 20:58:25
تعداد بازدید: 268
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛ از دختران موفق و افتخار آفرین شهرستان لارستان تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ بمناسبت دهه کرامت در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان ، علی اصغر علی پور معاون سیاسی فرمانداری، جمعی از روسای ادارات شهرستان و بانوان فعال، از دختران موفق و افتخار آفرین شهرستان لارستان تجلیل شد.
 
در این مراسم که از طرف دفتر امور بانوان و خانواده فرمانداری ویژه لارستان با همکاری ادارات شهرستان در محل تالار وحدت شهر لار برگزار شد؛ فرماندار ویژه لارستان در سخنانی ضمن تبریک فرا رسیدن دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) و آقا امام رضا(ع)خاطرنشان کرد: زنان نه تنها در کنار مردان و نه همپای مردان، بلکه پیش گام یک جامعه اسلامی مملو از پویایی و نشاط و مملو از هنجارهای اسلامی و ارزشهای ملی و دینی و منوط به رفتار و عملکرد این زنان بوده و خواهد بود.
 
حسنی ضمن تقدیر و تشکر از دختران فعال و ارزنده و منتخب دستگاه های اداری و فعالان اجتماعی و فرهنگی شهرستان اظهار داشت: خدا را شکر دختران لارستانی در عرصه های مختلف می درخشند و باید به چنین دخترانی که در دامان مادران نجیب و پدران فداکار پرورش می یابند افتخار کرده و لارستان از این نظر شاخص است.
 
وی با اشاره به اینکه در بعضی مواقع بانوان بهتر از آقایان کارها را به پیش برده اند؛ افزود: بایستی در عرصه های مدیریتی از بانوان توانمند استفاده شود.
 
معاون استاندار فارس ادامه داد: هم نظام و هم دولت این زمینه را فراهم کرده است که از پتانسیل ها و ظرفیت های مربوط به بانوان در کار رشد و توسعه جامعه استفاده کنند که نمونه آن حضور تعداد بالای آن در مجلس شورای اسلامی و یا در شوراهای اسلامی شهر و روستاست. همچنین در این راستا می بینیم که امروزه در عرصه های مربوط به مراکز علمی بخصوص دانشگاه ها اگر نسبت بانوان بیشتر نباشد کمتر هم نیست، حتی در حوزة مختلف می بینیم که بانوان تعدادشان از نظر کمی و هم از نظر کیفی نسبت به آقایان بیشتر است.
 
سخنرانی گوهرتاج باقریه رییس دفتر امور بانوان و خانواده فرمانداری، اجرای سرود و موسیقی، سخنرانی دو نفر از دختران موفق و افتخار آفرین شهرستان و پخش کلیپ از دیگر برنامه ای این جشن بود.
 
در پایان هم از دختران موفق و افتخار آفرین شهرستان لارستان با لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال