رئیس ورزش و جوانان لارستان:
«خانه شطرنج» لارستان در سال آینده احداث می شود
زمان انتشار: 23 تير 1398 ساعت 07:14:29
تعداد بازدید: 120
رئیس ورزش و جوانان لارستان از تاسیس خانه شطرنج این شهرستان در سال ۹۹ خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان، محمدحسن طیبی در نشست با رئیس و اعضای هیأت شطرنج لارستان با اعلام این خبر گفت: در صورت مشارکت خیرین و تامین اعتبار، خانه شطرنج لارستان در سال ۹۹ احداث می شود.
 
وی با اشاره به اینکه اداره ورزش و جوانان لارستان زمین مناسب برای ساخت خانه شطرنج در اختیار این هیأت قرار می دهد، اظهار داشت: هیأت شطرنج لارستان بایستی با جذب اسپانسر در امر احداث خانه شطرنج با اداره ورزش و جوانان همکاری کند و این اداره نیز اقدامات لازم را برای تامین بودجه مورد نیاز تا سال ۹۹ انجام خواهد داد.
 
رئیس ورزش و جوانان لارستان تاکید کرد: بررسی مسائل و مشکلات بخش های تابعه لارستان، میزبانی دوره های مربی گری و داوری و مسابقات مختلف، ارائه تقویم ورزشی، ساماندهی اعضای هیأت شطرنج لارستان از موارد مهمی است که این هیأت باید در اولویت برنامه های خود قرار دهد.
 
وی در ادامه به فعالیت مدارس شطرنج غیر مجاز در لارستان اشاره کرد و افزود: هیأت شطرنج لارستان باید بر تمامی باشگاه ها و مدارس شطرنج این شهرستان نظارت داشته باشد و هر باشگاهی که فاقد پروانه فعالیت است با همکاری امور باشگاه های اداره ورزش و جوانان نسبت به پلمپ یا گرفتن مجوز آنها اقدام کند.
 
در پایان سید ریحان کشفی رئیس هیأت شطرنج لارستان عملکرد این هیأت در سال ۹۷ را تشریح کرد و حاضرین پیشنهاد ها و انتقادات خود را عنوان کردند.


روابط عمومی    اداره ورزش و جوانان لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال