با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛
سومین معاون فرمانداری ویژه لارستان معرفی شد
زمان انتشار: 19 مرداد 1398 ساعت 10:35:11
تعداد بازدید: 270
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛ سومین معاون فرمانداری ویژه لارستان معرفی شد. 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در جلسه شورای اداری شهرستان لارستان که به ریاست جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و با حضور نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج و گراش، معاونین فرمانداری، بخشداران، شهرداران، مسئولین ادارات و روسای شوراهای اسلامی شهر و بخش در محل سالن اجتماعات شهید امامی برگزار شد، معاون هماهنگی امورعمرانی فرمانداری ویژه لارستان معرفی شد.
 
در این جلسه فرماندار ویژه لارستان در سخنانی تصریح کرد: برای اینکه پراکندگی موضوعات و جوابگویی در بحث عملکرد اجرایی نداشته باشیم بهتر است مسئولین عملکردهایی که طی ماه‌های گذشته در زمینه پروژه های عمرانی و پیگیری هایی که در راستای اخذ مجوز جهت کلنگ زنی پروژه ها داشته‌اند همه را دسته بندی کرده و به معاونین برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری تحویل دهند تا با بیان عملکرد، روان سازی در اجرای پروژه ها و شفاف سازی برای عموم مردم بشود.
 
حسنی ادامه داد: طبق بازدید هایی که ما از ادارات داشته ایم آن نظم و انضباط اداری که ما انتظار داریم از طرف برخی از مسئولین اجرا نمی شود.
 
وی با بیان اینکه وقتی که مدیر یک اداره توجه و فعالیت‌هایش معطوف به نظم و انضباط اداری نباشد و حاکمیت و نظارت قانونی خودش را اعمال نکند، یقیناً سنگ روی سنگ بند نخواهد شد، افزود: الزام عملی ما برای اینکه کار خوب انجام گیرد نظم و انضباط اداری است و پس از رعایت این موضوع است که باقی عملکردهای ما قابل ارتقا خواهند بود.
 
فرماندار ویژه لارستان با انتقاد از عدم حضور مسئولین و روسای ادارات در جلسات شورای اداری شهرستان، خاطر نشان کرد: ضمن احترامی که به معاونین و کارشناسانی که به نیابت از روسای ادارات در جلسات شرکت می کنند ‌دارم باید عرض کنم که اگر رئیس اداره در شهرستان حضور داشته باشد، هیچ توجیهی نمی بینم که در جلسه شورای اداری شرکت نکند.
 
حسنی ابراز داشت: پیش از این فرمانداری ویژه لارستان دارای دو معاون بود که از امروز به طور رسمی به سه معاون سیاسی و اجتماعی، برنامه‌ریزی و توسعه و هماهنگی امور عمرانی ارتقا پیدا کرد.
 
در ادامه حکم انتصاب احمد دلاور به عنوان معاون هماهنگی امورعمرانی فرمانداری ویژه لارستان به وی تقدیم و از احسان طاهری معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری که طی یک سال اخیر عهده دار حوزه امور عمرانی فرمانداری نیز بود، با لوح سپاس تجلیل شد.
 
پیش از این نیز نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج و گراش، احسان طاهری معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و احمد دلاور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان هم به ایراد سخن پرداختند.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ احمد دلاور اهل و ساکن شهر لار است و دارای مدرک کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی است که پیش از این بخشدار صحرای باغ بود.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال