معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛
از خبرنگاران و عکاسان فعال منطقه لارستان تجلیل کرد
زمان انتشار: 19 مرداد 1398 ساعت 08:43:35
تعداد بازدید: 76
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛ از خبرنگاران و عکاسان نمونه و فعال شهرستان لارستان تجلیل کرد. 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ بمناسبت 17 مرداد ماه روز خبرنگار، در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج و گراش، معاونین فرمانداری، قنبرنژاد شهردار لار، بخشداران و مسئولین ادارات شهرستان، از روزنامه نگاران، خبرنگاران و عکاسان فعال منطقه ی لارستان بزرگ، در محل سالن اجتماعات شهید امامی فرمانداری ویژه لارستان تجلیل بعمل آمد.
 
در این مراسم فرماندار ویژه لارستان ضمن گرامیداشت 17 مرداد سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار، رسانه ها را یکی از اهرم های تاثیرگذار برای رشد و تعالی جامعه معرفی کرد و اظهار داشت: رسانه‌ها یکی از بهترین سیستمهای نظارتی افکار عمومی هستند.
 
حسنی تاکید کرد: با کمال احترام به تمامی خبرنگاران و عکاسان عزیز و زحمت کش خطه پهناور لارستان، برخی از مشکلات و محدودیت‌های خبرنگاران از جمله مشکلات مالی آنها را، نمی‌توانیم برطرف کنیم، اما در خصوص دیگر درخواست ها و مشکلات، آنان را حمایت و همکاری می کنیم و زمینه هایی را برایشان فراهم می نماییم تا وظایفشان را بهتر انجام دهند و در هر صورت باید پاسخگو باشیم و پاسخگویی وظیفه مسئولین است.
 
وی با تأکید بر اینکه انتقاد در رسانه‌ها چه وارد باشد و چه نباشد در هر دو صورت مسئولین باید پاسخگو باشند، تصریح کرد: مسئولین عملکردشان را از طریق رسانه ها برای مردم تشریح کنند.
 
معاون استاندار فارس با اشاره به اینکه وقتی در شهرستان، فضای رسانه ها این همه فعال و پویا است و می‌ بینیم که تاثیرگذاری شان در لارستان و ستون های مختلف اجتماعی تا چه اندازه است، چرا باید از رسانه ها غافل باشیم‌؛ یادآور شد: اگر قرار است خبرنگاران را تکریم کنیم، نباید محدود فقط به تاریخ ۱۷ مرداد باشد.
 
این مسئول با اذعان به اینکه تکریم خبرنگار یعنی وقتی که با ما مصاحبه ای دارند و موضوعی یا خواسته ای را مطرح می‌کنند با رویی گشاده و با این دیدگاه که خبرنگاران دلسوزان جامعه هستند و مسئولیت دارند مشکلات جامعه را به ما منتقل کرده و متقابلا پاسخ ما را به جامعه انتقال دهند با آنها نهایت همکاری را داشته باشیم، گفت: هفته دولت در پیش است و این ایام فرصت مناسبی است که فعالیت‌های خودمان را برای مردم بیان کنیم.
 
فرماندار ویژه لارستان ادامه داد: خبرنگاران پل ارتباطی مردم با مسئولان هستند و به همان اندازه که مشکلات مردم را ارائه می دهند، در کنار آن راهکارهایی را نیز ارائه می دهند و همکاری خوبی با بدنة دولت و نظام دارند و در این جهت تنگناهای موجود جامعه را به مردم منعکس و روشنگری می کنند و در این رابطه خوب عمل کرده اند که از همه خبرنگاران، روزنامه نگاران، عکاسان و تمامی اصحاب رسانه مستقر در شهرستان تقدیر و تشکر می کنیم.
 
پیش از این نیز رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، احسان طاهری معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری، احمد دلاور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان و مجید حجتی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هم به ایراد سخن پرداختند.
 
همچنین جمعی از سردبیران، خبرنگاران و عکاسان شهرستان نیز مسائل و مشکلات صنف خود را بیان کردند.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ در پایان، از مدیر مسئولان، سردبیران، روزنامه نگاران، خبرنگاران و عکاسان خبری منطقه لارستان بزرگ که در سایت ها، نشریات و خبرگزاری های محلی و استانی به طور مستمر فعالیت دارند، از سوی فرمانداری ویژه لارستان، شهرداری لار و بخشداری های تابعه تجلیل شد.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال