به مناسبت روز خبرنگار؛
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان از خبرنگاران این شهرستان تجلیل کرد+عکس
زمان انتشار: 20 مرداد 1398 ساعت 21:11:51
تعداد بازدید: 837
مراسم تجلیل از خبرنگاران لارستان 20 مرداد ماه 98 با حضور فعالان رسانه ای این شهرستان در کتابخانه عمومی گنج شایان شهر لار برگزار شد.
به گزارش صحبت نیوز، مجید حجتی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان در این مراسم گفت: حرفه خبرنگاری مشکلات خاص خودش را دارد اما با وجود این مسائل حوزه خبری بسیار ارزشمند است.قاعدتا مشکلات اقتصادی در یک رسانه می توان بزرگترین مشکلات آن رسانه باشد که طبیعتا بر روی محتوا هم تاثیر می گذارد و به اعتبار حوزه نشر لطمه وارد می کند. 
 
وی گفت: اینها دغدغه های کلان و کلی است و همه ی رسانه ها در کشور با آن روبرو هستند و نمی شود ادعایی کرد و باید در این شرایط سخت هم اندیشی داشته باشیم.
 
وی در ادامه افزود: باید یک صنف متحد از جنبه عملکردی و دیدگاه در کنار هم باشیم. جدا از نگاه های متفاوت باید به یک نتیجه مشترک برای ادامه فعالیت صنفی خود برسیم.
 
حجتی خاطر نشان کرد: خبرنگاری شاید از لحاظ اقتصادی برای خبرنگاران به صرفه نباشد اما عشق آنها به کارشان باعث شده در عرصه اطلاع رسانی فعالیت های موثری در جامعه داشته باشند.
 
در ادامه برنامه چند تن از خبرنگاران حاضر در جلسه به بيان نظرات، پيشنهادها و انتقادات در زمينه هاي مختلف پرداختند و موضوعات مطرح شده مورد بحث و بررسي قرار گرفت.
 
در پایان این مراسم نیز از خبرنگاران حاضر در این مراسم با لوح سپاس و جوایزی به رسم یادبود تقدیر به عمل آمد.
 
 
 
 
 
 
 
 

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال