در اولین روز از هفته دولت؛
کلنگ احداث سالن ورزشی روستای هرم لارستان به زمین زده شد
زمان انتشار: 2 شهريور 1398 ساعت 08:45:09
تعداد بازدید: 178
کلنگ احداث سالن ورزشی چندمنظوره روستای هرم بخش جویم لارستان در اولین روز از هفته دولت با حضور مسئولان سیاسی ورزشی این شهرستان به زمین زده شد. 
رئیس ورزش و جوانان لارستان در گفت و گو با خبرنگار واحد روابط عمومی این اداره با اعلام این خبر اظهار داشت: این سالن ورزشی چندمنظوره با زیربنای 1800 متر مربع و اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال توسط خیراندیش روح الله رضایی تاسیس می شود.
 
محمدحسن طیبی با اشاره به اینکه اداره ورزش و جوانان لارستان هم چون سال های گذشته از دوم تا هشتم شهریورماه هم زمان با سالگرد شهیدان رجایی و باهنر برنامه های مختلفی را برگزار می کند، تصریح کرد: در هفته دولت امسال بیش از 20 برنامه فرهنگی ورزشی برگزار و چندین طرح ورزشی افتتاح خواهد شد.
 
وی از برگزاری مسابقات والیبال، تنیس خاکی، بسکتبال، تنیس روی میز و دیگر رشته های ورزشی در ایام هفته دولت خبر داد و افزود: به منظور نهادينه كردن ورزش در بین اقشار مختلف مردم به خصوص كارمندان، مسابقات دارت کارکنان دولت در این هفته برگزار می شود.
 
طیبی در ادامه به افتتاح پنج پروژه ورزشی در لارستان اشاره کرد و بیان داشت: خانه جوان لار، استخر سرپوشیده شهدای غواص بخش بیرم و همچنین سه خانه ورزش روستایی با اعتباری بالغ بر 180 میلیون ریال در بخش های جویم و بیرم از دیگر طرح های ورزشی است که در هفته دولت مورد بهره برداری قرار می گیرد.


روابط عمومی    اداره ورزش و جوانان لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال