جاده های یک طرفه لارستان، بازگشت ندارد/ مصوبات مسئولان همچنان روی میز است
زمان انتشار: 17 شهريور 1398 ساعت 16:56:46
تعداد بازدید: 758
از صبح جمعه 15 شهریور تا بامداد 17 شهریور 98 سه نفر از هموطنان در جاده های یک طرفه لارستان جان باختند.    
به گزارش صحبت؛ ساعت 12 و 5 دقیقه جمعه 15 شهریور 98 بود که خبر تصادف رخ به رخ یک پراید و یک کامیون در جاده لار بندرعباس مخابره شد. در این حادثه یک نفر کشته و دو نفر مجروح شدند. شامگاه جمعه نیز در تصادف دیگری در کیلومتر 35 جاده لار شیراز و در برخورد یک پژو 206 با یک تریلر یک نفر کشته شد. در تازه ترین مورد بامداد امروز یک شنبه در 40 کیلومتری جاده لار جهرم در برخورد یک خودرو با یک کامیون یک نفر کشته و یک نفر مجروح شدند. فرد کشته شده «علی شیردم» فرزند شهید شیر دم بود.
 
متاسفانه سریال تصادف های رخ به رخ همچنان در جاده های یک طرفه لارستان ادامه دارد و وعده مسئولان مبنی بر آغاز عملیات دوبانده شدن این جاده همچنان در حد «حرف» باقی مانده است. نه پیمانکار 20 کیلومتر جاده لار- جهرم کار خود را آغاز کرده است و نه مناقصه وعده داده شده 55 کیلومتر اجرا شده است.
 
اگر چه نقش اشتباهات انسانی در تصادفات جاده ای غیر قابل انکار است اما با توجه به اینکه تمامی تصادفات دو ماه اخیر منجر به فوت جاده های لارستان در اثر رخ به رخ شدن خورودهای سواری با کامیون ها و تریلرهاست بی شک دو بانده نبودن این جاده مهم ترین علت حوادث است. 
 

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال