با حضور معاون وزارت ورزش و جوانان، معاون عمرانی استاندار، فرماندار ویژه لارستان و نماینده مردم؛
2 طرح ورزشی با اعتباری بالغ بر 55 میلیارد ریال در لارستان افتتاح شد
زمان انتشار: 16 آبان 1398 ساعت 09:06:29
تعداد بازدید: 519
با حضور معاون وزارت ورزش و جوانان، معاون عمرانی استاندار، فرماندار ویژه لارستان و نماینده مردم؛ افتتاح دو طرح ورزشی با اعتباری بالغ بر 55 میلیارد ریال در لارستان افتتاح شد.
 با حضور معاون وزارت ورزش و جوانان، معاون عمرانی استانداری فارس، معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت ورزش و جوانان، علی اصغر علی پور معاون سیاسی فرمانداری، و مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس، دو طرح ورزشی با اعتباری بالغ بر 55 میلیارد ریال در لارستان افتتاح شد.
 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در روزآغاز امامت و ولایت حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف در مراسمی با حضور ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان کشور، رضایی معاون عمرانی استانداری فارس، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، نماینده مردم شهرستان های لارستان خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، نصراله پریچهره مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت ورزش و جوانان، حیدر علی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس، محمد حسن طیبی رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان، مسئولین، خیرین، ورزشکاران و روسای هیئت های ورزشی، 2 طرح ورزشی با اعتباری بالغ بر 55 میلیارد ریال در لارستان افتتاح و به بهره برداری رسید.
 
مسئولین ابتدا زمین چمن مصنوعی استادیوم شهید دانشیار شهر لار را افتتاح نمودند. این زمین چمن مصنوعی در زمینی به مساحت 8300 متر مربع با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال توسط دولت ساخته شده است. در ادامه سالن ورزشی حاج عبدالرحیم فولادچنگ شهر خور لارستان نیز به بهره برداری رسید.
 
این سالن سرپوشیده نیز در زمینی به مساحت 2500 مترمربع با زیربنای ۲۰۰۰ مترمربع با اعتبار2۰ میلیارد ریال توسط خیر حاج عبدالرحیم فولادچنگ ساخته شده است.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان کشور در ادامه سفرش به لارستان از مجتمع علمی، فرهنگی و ورزشی در حال احداث حاج ناصر منیری شهر لار، استادیوم تختی و استخر شهر قدیم، خانه تنیس روی میز و زورخانه در حال ساخت استادیوم شهید دانشیار و استادیوم شهر خور نیز بازدید کرد.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال