مسئول آموزش اداره ورزش و جوانان لارستان خبر داد:
دوره تئوری مربی گری درجه سه رشته های ورزشی در لار برگزار می شود
زمان انتشار: 18 آبان 1398 ساعت 10:39:22
تعداد بازدید: 447
مسئول آموزش اداره ورزش و جوانان لارستان از برگزاری دوره تئوری مربی گری درجه سه رشته های مختلف ورزشی در این شهرستان خبر داد.
 داود عسکرپور با اعلام این خبر اظهار داشت: هیئت کشتی لارستان با همکاری واحد آموزش اداره ورزش و جوانان، دوره تئوری مربی گری درجه سه را در دو بخش آقایان و بانوان در لار برگزار می کند.
 
وی با اشاره به اینکه این دوره آموزشی پیش نیاز کسب مدرک مربی گری درجه سه برای تمامی رشته های ورزشی است، تصریح کرد: براساس آئین نامه آموزشی وزارت ورزش و جوانان، علاقه مندانی که قصد دارند مدرک مربی گری درجه سه رشته های مختلف ورزشی را کسب کنند بایستی دوره تئوری را بگذرانند.
 
مسئول آموزش اداره ورزش و جوانان لارستان با بیان اینکه اعتبار دوره تئوری مربی گری درجه سه، 3 سال است، افزود: افرادی که مدرک تئوری مربی گری درجه سه را کسب کردند تا سه سال فرصت دارند تا از طریق فدراسیون مربوطه برای شرکت و قبولی در دوره عملی اقدام کنند.
 
وی با تاکید بر اینکه افراد شرکت کننده در این دوره بایستی دارای کارت بیمه پزشکی ورزشی معتبر، مدرک تحصیلی دیپلم به بالا، کارت پایان خدمت و حداقل سن 20 سال داشته باشند، ابراز داشت: طبق بخشنامه واحد آموزش اداره کل ورزش و جوانان فارس، هزینه دوره تئوری مربی گری درجه سه، 180 هزار تومان اعلام شده است و افرادی که دارای مدرک تحصیلی لیسانس رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی هستند از شرکت در این دوره معاف می شوند.
 
وی با اشاره به اینکه شرکت در دوره تئوری مربی گری درجه سه برای عموم آزاد است، ادامه داد: علاقه مندان می توانند برای ثبت نام در این دوره به واحد آموزش اداره ورزش و جوانان لارستان مراجعه و یا با شماره 09177810056 تماس حاصل نمایند.


روابط عمومی    اداره ورزش و جوانان لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال