نائب رئیس هیئت کشتی لارستان عنوان کرد
جوان لارستانی بر سکوی سوم مسابقات کشتی فارس ایستاد
زمان انتشار: 29 بهمن 1398 ساعت 09:29:33
تعداد بازدید: 98
نائب رئیس هیئت کشتی لارستان از کسب عنوان سومی کشتی گیر آزادکار باشگاه امام حسین (ع) لارستان در رقابت های انتخابی کشور و قهرمانی استان فارس خبر داد. 
حکمت الله ملتفت امروز در گفت و گو با مسئول روابط عمومی هیئت کشتی لارستان با اعلام این خبر اظهار داشت: محمدامین خاورنژاد از لارستان موفق شد مدال برنز وزن 57 کیلوی پیکارهای کشتی آزاد انتخابی کشور و قهرمانی جوانان استان فارس را از آن خود کند.
 
وی با اشاره به اینکه این کشتی گیر لارستانی با قبول یک شکست مقابل غلامحسین حاصلی عضو پیشین تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشورمان از شیراز بر سکوی سوم ایستاد، تصریح کرد: حسین عقیلی فر به عنوان مربی و سرپرست تیم لارستان در این دوره از مسابقات حضور داشت.
 
نماینده تام الاختیار هیئت کشتی لارستان ابراز داشت: محمدرضا عسکرپور کشتی گیر لارستانی و عضو پیشین تیم ملی کشتی آزاد جوانان کشورمان به دلیل پارگی تاندون های آرنج در مسابقات انتخابی کشور و قهرمانی جوانان استان فارس غایب بود اما طبق هماهنگی های صورت گرفته هیئت کشتی لارستان و موافقت هیئت کشتی استان فارس، نفر اول وزن ۷۰ کیلوی این رقابت ها با محمدرضا عسکرپور دیدار و کشتی گیر برنده در ترکیب تیم فارس به پیکارهای قهرمانی کشور اعزام می شود.
 
ملتفت با بیان اینکه مهدی فرامرزی حقیقی دیگر کشتی گیر اعزامی تیم لارستان به این دوره از رقابت ها بود اما موفق به کسب مقام نشد، ادامه داد: پیکارهای کشتی آزاد انتخابی کشور و قهرمانی جوانان فارس با حضور بیش از 80 کشتی گیر از شهرستان های استان روز بیست و هشتم بهمن ماه 98 در خانه کشتی امید نوروزی شیراز برگزار شد.


روابط عمومی    اداره ورزش و جوانان لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال