معاون استاندار، فرماندار ویژه لارستان و رئیس مرکز حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در جلسه توجیهی و آموزشی نیروهای حفاظتی شعب اخذ رای:
نیروهای انتظامی و بسیج در کنار دیگر اعضا شعب اخذ رای آرامش و امنیت محل اخذ رای را فراهم کنند
زمان انتشار: 1 اسفند 1398 ساعت 15:43:33
تعداد بازدید: 99
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان با تاکید بر اینکه کلیه نیروهای انتظامی و بسیج برای ایجاد آرامش شعب و انتخاباتی سالم و باشکوه همراه و آماده هستند؛ افزود: امیدواریم با کمک همه دست اندرکاران امر انتخابات و نیروهای انتظامی و بسیج، انتخاباتی با نشاط و پرشور، در کمال آرامش و امنیت رقم بزنیم. 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در جلسه توجیهی و آموزشی نیروهای حفاظتی شعب اخذ رای با بیان اینکه امروز امنیت و آرامشی که در جامعه حکمفرماست، به برکت خون مقدس شهدا و رشادت های نیروهای مسلح است، تاکید کرد: یکی از پیامدهای تاثیر گذار در سرنوشت مردم، انتخابات است، چرا که مشارکت و حضور مردم نیز در معادلات بین المللی تأثیرگذار است که فردا به مدد الهی این مهم رقم خواهد خورد.
 
وی با بیان اینکه انتخابات یکی از جلوه های عینی مشارکت مردم در سرنوشت خودشان است، افزود: قبل از انقلاب جابجایی قدرت با آرامش خاصی صورت نمی گرفت و کشور درگیر کشتار و تنش و خونریزی برای رسیدن به قدرت بود، اما امروزه به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، جابجایی قدرت از طریق همین انتخابات سالم برگزار می شود.
 
فرماندار ویژه لارستان در ادامه تصریح کرد: نیروهای عزیز نظامی و انتظامی در کنار دیگر اعضا شعب اخذ رای آرامش و امنیت محل اخذ رای را فراهم کنند و با مسئولین اجرایی و نظارتی و بازرسی و دیگر عوامل، کمال همکاری را داشته باشند.
 
حسنی اذعان داشت: ما همیشه در کنار نیروهای عزیز نظامی، انتظامی، بسیج و دیگر نیروهای مسلح بوده و همیشه مدیون آنها هستیم، چرا که امنیت و آرامش مردم را تامین می‌کنند و با ایجاد این مهم، عزت و اقتدار ملی را در پی دارد. معاون استاندار فارس با بیان اینکه در مرکز حوزه انتخابیه لارستان، خنج،گراش و اوز، ۲۰۵ شعبه تعیین شده است،
 
تصریح کرد: از این تعداد، ۱۱۶ شعبه اخذ رای در سطح شهرستان لارستان پیش بینی شده است. وی ادامه داد: به حمدالله همه اقدامات و بسترهای لازم از نظر پشتیبانی، لجستیکی و اجرایی آماده برگزاری یک انتخابات با نشاط و پرشور هستیم و در این خصوص آموزش‌های لازم نیز به عوامل اجرایی، اعضا شعب، نمایندگان فرماندار، ناظران و بازرسان و کاربران کامپیوتر و غیره داده شده است.
 
رئیس مرکز حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز ابراز کرد: امیدواریم با کمک همه نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی، انتخاباتی با نشاط و پرشور در آرامش و امنیت کامل را رقم بزنیم که قسمتی از این مهم به نیروهای حفاظتی برمی گردد که آرامش و امنیت پای صندوق‌های رای را فراهم نمایند.
 
فرماندار ویژه لارستان تاکید کرد: قانون، وظیفه مجریان انتخابات را مشخص کرده است و نیروهای نظامی و انتظامی حتماً در چارچوب قانون و مقررات فرماندهان و دستورالعمل هایی که برای آنها مشخص شده است، کار کنند.
 
حسنی با بیان اینکه همه مجریان انتخابات به وظیفه قانونی خود عمل کنند، گفت: هیچ یک از اعضای شعب اخذ رای حق ندارند به مردم بگویند به چه کسی رای بدهید و یا به چه کسی رای ندهید، بلکه مردم خودشان تشخیص می دهند که به هر کس که صلاحیت آنها از سوی شورای نگهبان تایید شده است؛ رای دهند.
 
وی با بیان اینکه اقتدار کشور ما ناشی از قانونمندی و ناشی از همبستگی و همدلی و اتحاد مردم است، عنوان کرد: خدا را شکر نیروهای مسلح ما قاعده‌مند و قانون‌مند هستند.
 
نماینده عالی دولت در لارستان خاطر نشان ساخت: وقتی ما بتوانیم انتخاباتی سالم و با نشاط و با مشارکت حداکثری مردم و با امنیت کامل و با همه ابعادی که برای ما تعریف شده است، برگزار کنیم، یقینا اقتدار نظام و سرافرازی نظام و مملکت را در بر دارد.
 
حسنی در پایان سخنانش با بیان اینکه همه نیروهای نظامی و انتظامی قبل از انتخابات آمادگی ۱۰۰ درصدی داشته باشند، افزود: انشاالله با مشارکت حداکثری مردم و با حضور عوامل اجرایی و نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی بستری را برای مردم فراهم کنیم تا این انتخابات مایه عزت و سرافرازی جمهوری اسلامی ایران در منطقه و در سطح جهان بیش از گذشته باشد.
 
پیش از این نیز سرهنگ امجدی فرماندهی انتظامی و سرهنگ جاهدی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان تذکرات لازم را ارائه کردند.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال