به گفته معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛
نماینده مردم شهرستان های لارستان،خنج، گراش و اوز در دوره یازدهم مشخص شد
زمان انتشار: 3 اسفند 1398 ساعت 07:54:24
تعداد بازدید: 163
حسین حسین زاده نماینده مردم لارستان،خنج، گراش و اوز در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی شد. 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ حسین حسین زاده به عنوان نماینده مردم شهرستان های لارستان،خنج و گراش و اوز راهی مجلس یازدهم شد.
 
با اعلام جلیل حسنی معاون استاندار، فرماندار ویژه لارستان و رییس مرکز حوزه انتخابیه لارستان،خنج، گراش و اوز و پس از شمارش آرای ماخوذه این شهرستان ها، حسین حسین زاده نماینده مردم لارستان،خنج، گراش واوز در مجلس شورای اسلامی مشخص شد.
 
بر این اساس در حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز کل آرای ماخوذه 94 هزار و 556 رای بود که حسین حسین زاده با 28 هزار و399 رای، راهی بهارستان شد.
 
پس از وی، علاءالدین بروجردی با 22 هزار و 212 رای دوم و جمشید جعفرپور نیز با 20 هزار و 238 رای مقام سوم را در این رقابت انتخاباتی کسب کردند.
 
شایان ذکر است که حسین حسین زاده متولد سال ۱۳۵۸ از شهرستان گراش و دانشجوی دکترای مهندسی نفت، عضو ارشد کمیته سرمایه گذاری توسعه ی میادین نفت و گاز شرکت ملی نفت ایران و در حال حاضر، مسئول عملیات حفاری و استخراج چاه های نفت و گاز شرکت ملی نفت است.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [2 نظر]

قاسم
Iran, Islamic Republic of
8 اسفند 1398   ساعت: 21:21:47

آقای حسین زاده که قول بودجه نفت میدی، در صورتی که خود دولت بودجه 99 را بدون نفت بسته الان حقوق کارمندانش هم با مشکل پرداخت می کنه. اقای جعفرپور 8 سال کافی نبود و سایر کاندیدای اولی، فقط منفعت شخصی خودتون در نظر داشتین نه منفعت مردم

 
علی
Iran, Islamic Republic of
8 اسفند 1398   ساعت: 21:16:11

مشخصه کاندید شدن در منطقه لارستان و شهرستانهای اطراف، خیلی جدی نیس، از رای های عجیب و غریب و شلوغ بازی در مساجد و مطرح کردن برجام! به اجماع نرسیدن نماینده ها، مشخص بود هیچ کدام در فکر پیشترفت لارستان و شهرستانهای اطراف نبود و کماکان در حال پس رفتی نسبت به دیگر شهرستان های رقیب (جهرم، لامرد و ...) هستیم.

 
لوگوی دیجیتال