بمناسبت 9 مرداد روز اهداي خون؛
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان از پايگاه انتقال خون شهرستان بازديد کرد
زمان انتشار: 11 مرداد 1399 ساعت 09:22:02
تعداد بازدید: 86
بمناسبت 9 مرداد روز اهداي خون، معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان از پايگاه انتقال خون این شهرستان بازديدكرد. 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، بمناسبت نهم مرداد ماه روز اهداء خون، احمد دلاور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان، در پایگاه مرکزی انتقال خون این شهرستان حضور یافت و علاوه بر بازدید از بخش‌های مختلف، با جمعی از اهدا کنندگان خون دیدار و از آنها تشکر کرد.
 
معاون عمرانی فرمانداری ویژه لارستان با تبریک نهم مرداد ماه روز جهانی اهداء خون، همچنین از زحمات و همدلی رییس و کارکنان انتقال خون لارستان در تأمین خون و فرآورده‌های خونی مورد نیاز بیماران قدردانی نمود.
 
دلاور با اشاره به مشارکت هرچه بیشتر مردم در امر اهدای خون، از همه تقاضا کرد نسبت به کار نیک و پسندیده اهدای خون مبادرت ورزند، تا بیماران و نیازمندان به خون، با مشکل مواجه نشوند. وی همچنین در ادامه از واحدهای مختلف پایگاه انتقال خون لارستان بازدید کرد.
 
بهروز جمالی رئیس پایگاه انتقال خون لارستان هم در سخنانی ضمن تشکر از حضور معاون فرمانداری ویژه لارستان و جمعی از کارکنان فرمانداری و مردم عزیز، گزارشی از عملکرد پایگاه را ارائه و درمورد مسائل و مشکلات موجود صحبت کرد.
 
جمالی افزود: خون های اهدایی به بیمارستان ها و مراکز درمانی تحت پوشش پایگاه انتقال خون لارستان شامل لار، گراش، اوز، خنج، بیرم، لامرد، مهر، اشکنان، بستک و مناطقی از هرمزگان فرستاده می شود. وی تاکید کرد: تمامی تمهیدات لازم جهت اهدای ایمن خون اندیشیده شده است و مردم می توانند با خیال راحت مراجعه و با رعایت تمام اصول بهداشتی خون اهدا کنند.
 
رئیس پایگاه انتقال خون لارستان افزود: مردم متدین و نوع‌دوست ما که همواره نیازهای بیماران بستری در بیمارستانها را برطرف کرده اند، در حال حاضر نیز به کمک بیماران و هموطنان خود بیایند، به ویژه آن که برای رفع نیازها در جریان جراحی های مختلف و دیگر بیماران نیازمند به مقدار زیادی خون لازم داریم که این ها همه منوط به وجود ذخایر خونی از گروههای مختلف است.
 
جمالی در پایان اظهار کرد: ما از مردم عزیز با انواع گروه های خونی می‌خواهیم همچون گذشته خون اهدا کنند و بدانند هیچ خطری آن ها را به خصوص از لحاظ کرونا تهدید نمی کند.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، در این روز 201 نفر ازمردم لارستان، برای نجات جان بیماران با حضور در پایگاه انتقال خون لارستان، 71 هزار و 650 سی سی خون خود را به نیازمندان اهداء کردند.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال