فرمانده سپاه ناحیه لارستان:
مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در لارستان از عید قربان آغاز می شود
زمان انتشار: 11 مرداد 1399 ساعت 21:23:32
تعداد بازدید: 113
به گزارش روابط عمومی سپاه لارستان، فرمانده سپاه ناحیه لارستان اظهار کرد: در مرحله اول رزمایش کمک مؤمنانه که از چند روز قبل از شروع ماه مبارک رمضان آغاز شد و تا چند روز بعد از عید فطر ادامه پیدا کرد، مجموعا ۲۶ هزار بسته معیشتی به ارزش ۳۵ میلیارد ریال به دست خانواده های نیازمند و اقشار آسیب دیده از بیماری منحوس کرونا در سراسر لارستان رسید.
فرمانده سپاه ناحیه لارستان با بیان اینکه مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در سه بازه زمانی ۱۰ روزه در هفته‌های آتی برگزار می‌شود، افزود: دهه اول مربوط به دهه ولایت از روز عید قربان تا روز عید غدیر است؛ دهه دوم ۱۰ روز ابتدایی ماه محرم است و دهه سوم ۱۰ روز پایانی ماه صفر خواهد بود.
 
وی افزود: در برنامه ریزی های انجام شده برای بازه زمانی اول قرار است به همت بسیجیان و مردم نوع دوست لارستان بسته های گوشت قربانی در عید قربان و بسته های نذورات و اطعام در عید غدیر در بین نیازمندان لارستان توزیع گردد.
 
وی خاطرنشان کرد: در مرحله دوم این رزمایش هم از توان بسیجیان لارستان جهت شناسایی نیازمندان واقعی، جمع‌آوری کمک‌های خیرین، تهیه کالاهای اساسی، بسته‌بندی و توزیع میان خانواده‌ها، استفاده خواهد شد و کار جمع آوری و کنترل اسامی نیازمندان در شهر لار همچون مرحله اول توسط قرارگاه فرهنگی جهادی نجف انجام می گردد.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال