مهدی حلیمی شهردار خور اعلام کرد:
اجرای سه طرح عمرانی در شهرک جمال آباد شهر خور لارستان از ابتدای فعالیت شورای اسلامی دوره پنجم با اعتباری افزون بر ١۵ میلیارد ریال
زمان انتشار: 14 مرداد 1399 ساعت 04:36:09
تعداد بازدید: 144
شهردار خورگفت: عملیات اجرایی ٣ طرح عمرانی در شهرک جمال آباد شهر خور لارستان با اعتباری افزون بر ١۵ میلیارد ریال انجام شد.
 به گزارش روابط عمومی شهرداری خور، مهدی حلیمی شهردار خور با بیان اینکه زمین های شهرک جمال آباد شهر خورلارستان قبلاً توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان به اهالی واگذار شده که بخشی از آن خارج از محدوده خدماتی بوده و هم اکنون چندین خانوار در آن شهرک ساکن می باشند، اما هیچگونه زیرساخت عمرانی در آن انجام نشده بود، اکنون شهرداری و شورای اسلامی دوره پنجم شهر خور وارد عمل شده اند و ضمن پیگیری های لازم از استان جهت الحاق به محدوده نمودن بخشی از این شهرک، اجرای ٣ پروژه مهم عمرانی را در دستور کار خود قرار دادند. وی اظهار کرد: اولین طرحی که در این شهرک اجرا نمودیم، اجرای لبه گذاری به طول ٨۵٠ متر و جدول کشی به طول ٣۵٠ متر است. شهردار خور ادامه داد: عملیات زیرسازی و بیس ریزی شهرک جمال آباد دومین طرحی است که به مساحت ١۴ هزار متر مربع اجرا شده است. حلیمی تصریح کرد: همچنین روسازی و آسفالت شهرک نیز هم اکنون در حال اجرا می باشد. شهردار خور در پایان خاطر نشان کرد: برای اجرای این طرح ها افزون بر ١۵ میلیارد ریال توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر خور هزینه شده است که ٢٠درصد آن از اعتبارات دولتی می باشد.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال