زارع مطرح کرد؛
اثرگذاری دفتر تقریب مذاهب در دانشگاه آزاد اسلامی بر جامعه
زمان انتشار: 2 آبان 1399 ساعت 18:32:14
تعداد بازدید: 112
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: دفتر تقريب مذاهب این واحد دانشگاهی منشأ خدمات ارزشمند و متعالی انقلاب اسلامی در جامعه است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان، مهدی زارع در جلسه هم‌انديشی اعضای شورای هماهنگی تبليغات اسلامی که در دفتر امام جمعه لار برگزار شد، اظهار كرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان آمادگی دارد در ايام ١٣ آبان و ميلاد پيامبر اسلام صلی الله علیه و آله و سلم با حضور فعال در بستر مجازی با توجه با ابلاغيه‌های ستاد كرونا، فعاليت‌های خود را ساماندهی كند.
 
وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان قطب علمی آموزشی  و فرهنگی جنوب كشور در روزهای گذشته با اجرای برنامه‌های شب شعر، نقد كتاب و برگزاری فعاليت‌های فرهنگی و ورزشی در زمينه‌های مختلف نقش خود را در عرصه‌های مختلف جامعه ايفا كرده و پس از اين نيز اين فعاليت‌های خود را  با قوت بيشتر ادامه خواهد داد.
 
رئيس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با قدردانی از دغدغه‌های امام‌جمعه ولايی لار اظهار كرد: ارتباط نزديک دانشگاه با نهادهای مختلف شهرستان، باعث شده، توانمندی‌ها و ظرفيت‌های  دانشگاه در راستای فعاليت‌های فرهنگی شهرستان قرار گرفته و تعامل بسيار خوبی در اين راستا ايجاد شود.
 
زارع با بيان اين موضوع كه روز ۱۳ آبان با ايام مسعود ميلاد با سعادت پيامبر اسلام(ص) تقارن دارد، بيان كرد: با توجه به اينكه تركيب جمعيتی لارستان بزرگ متشكل از مذاهب و فرق اسلامی است، بهتر است كه برنامه‌هايی با محور وحدت بين برادران اهل سنت و شيعه برگزار شود و بر اساس پروتكل‌های بهداشتی برخی برنامه‌ها به‌صورت حضوری به سمت تقريب مذاهب جهت‌دهی شود.
 
وی وجود دفتر تقريب مذاهب در دانشگاه آزاد اسلامی لارستان را یادآور شد و ابراز كرد: اين دفتر می‌تواند منشأ بسياری از خدمات فرهنگی و اجتماعی بوده و ارزش‌های متعالی انقلاب‌ اسلامی را در جامعه تقويت كند.
 
این جلسه با حضور معاون استاندار و فرماندار ويژه لارستان، مسئولان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان‌های لار و اوز،  تعدادی از معتمدين اهل سنت شهرستان اوز و برخی از رؤسای ادارت برگزار شد.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال