اقدام تحسین‌برانگیز باغداران لارستانی در حمایت از ۱۵۰ کودک یتیم
زمان انتشار: 30 آبان 1399 ساعت 20:53:32
تعداد بازدید: 145
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) لارستان گفت: باغداران لارستانی طی اقدامی تحسین‌برانگیز و خداپسندانه حمایت از ۱۵۰ کودک یتیم و نیازمند را بر عهده گرفتند.
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد لارستان؛ هوشنگ دلاور در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه طی یک اقدام خداپسندانه و ابتکاری از سوی هیأت مدیره مجموعه باغشهری نخلستان در حومه شهر لار، تعداد ۱۵۰ کودک یتیم و نیازمند توسط این باغداران مورد حمایت قرار گرفتند، اظهار داشت: مرحله جدید طرح اکرام ایتام و محسنین در سطح لارستان در حال اجراست که در این طرح در نظر است همه شهروندان حامی حداقل یک کودک یتیم شوند.
 
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) لارستان تصریح کرد: طی جلسه‌ای با هیأت مدیره این مجموعه و معرفی ایتام، خوشبختانه تمام باغداران مجموعه باغشهری نخلستان حامی ایتام شدند.
 
وی با اشاره به اینکه به همت این باغداران تعداد ۱۵۰ کودک یتیم تحت پوشش قرار گرفتند، خاطر نشان کرد: طبق این توافق، ماهیانه حداقل ۳۰ میلیون ریال به این ایتام اختصاص می‌یابد.
 
دلاور اضافه کرد: کمیته امداد لارستان در نظر دارد با توجه به حمایت از ۹۰۰ نفر کودک یتیم و غیریتیم نیازمند، سرانه دریافتی هر کدام از این کودکان را در سال جاری و توسط حامیان ایتام به حداقل ماهيانه يك ميليون ريال ارتقاء دهد.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال