بمناسبت هفته بسیج انجام شد؛
آغاز سومین مرحله از رزمایش همدلی، مواسات و کمک مومنانه در لارستان، با اهدای بیش از ۲ هزار بسته معیشتی به نیازمندان شهرستان
زمان انتشار: 6 آذر 1399 ساعت 08:53:16
تعداد بازدید: 107
سومین مرحله از رزمایش همدلی، مواسات و کمک مومنانه درلارستان بمناسبت هفته بسیج، با اهدای بیش از ۲ هزار بسته معیشتی به ارزش 6 میلیارد ریال به نیازمندان شهرستان، با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، امام جمعه لار، فرماندهی سپاه ناحیه لارستان و جمعی از مسوولین و خیرین شهرستان در استادیوم شهید دانشیار شهر لار آغاز شد.
 
سومین مرحله از رزمایش همدلی مواسات و کمک و مومنانه درلارستان بمناسبت هفته بسیج، با اهدای بیش از ۲ هزار بسته معیشتی به ارزش 6 میلیارد ریال به نیازمندان شهرستان آغاز شد.
به گزارش صحبت نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان،  سومین مرحله از رزمایش همدلی، مواسات و کمک مومنانه درلارستان بمناسبت هفته بسیج، با اهدای بیش از ۲ هزار بسته معیشتی به ارزش 6 میلیارد ریال به نیازمندان شهرستان، با حضور  معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، امام جمعه لار،  فرماندهی سپاه و جمعی از مسوولین و خیرین شهرستان در استادیوم شهید دانشیار شهر لار آغاز شد.
این بسته‌هایی غذایی که شامل برنج، روغن، مرغ، ماکارونی و رب گوجه فرنگی است، توسط ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان، بسیجیان و خیرین شهرستان  لارستان، با همکاری بنیاد مستضعفان و برخی دستگاه های اجرایی شهرستان تهیه شده و ارزش هر بسته ۳ میلیون ریال است.
یادآور می شود که از زمان شروع ویروس کرونا در منطقه لارستان، بیش از ۳۲ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۶۵ میلیارد ریال به خانواده های آسیب دیده از کرونا اهدا شده است.
 همچنین در این ایام ۲۸ هزار و ۱۰۰ بسته بهداشتی به ارزش ۵۶۰ میلیون ریال و ۱۰۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند شهرستان بزرگ لارستان هم به ارزش حدود ۱۶ میلیارد ریال اهدا شده است.
 

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال