معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در نشست با مدیر عامل بانک سپه استان فارس:
میزان بالای سپرده‌گذاری مردم، فاصله زیاد تا مرکز استان و تعدد شعب شهرستانی، ارتقاء بانک سپه لارستان را الزام آور می کند
زمان انتشار: 21 دي 1399 ساعت 10:13:23
تعداد بازدید: 235
افزایش تسهیلات در حوزه های اقتصادی و معیشتی برای اقشار مختلف، از جمله مطالبات مردم از مدیرعامل بانک سپه استان است/
برای ایجاد سهولت در روند امور بانکی مردم و کاهش هزینه‌ها، نیازمند تفویض اختیار به بانک سپه شهرستان هستیم
 
مدیرعامل بانک سپه استان فارس با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار کرد.
 به گزارش صحبت نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، سعید منصوریان طبایی مدیرعامل بانک سپه استان فارس با جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در محل فرمانداری دیدار و گفتگو نمود.
در این دیدار فرماندار ویژه لارستان با اشاره به میزان سپرده گذاری مردم لارستان در بانکها و بخصوص بانک سپه و اینکه این بانک در تشکیلات جدید از ادغام موسسات مالی و بانکهای دیگر از پتانسیل و ظرفیت بالایی برخوردار گردیده است، تاکید کرد: انتظار ما این است که خروجی این ادغام و متمرکز شدن مدیریت آن در بانک سپه، باعث ایجاد تسهیل گری در پرداخت تسهیلات به منظور رونق اقتصادی شود.
 جلیل حسنی فاصله زیاد تا مرکز استان، وجود زیرساخت‌های متناسب، وسعت شهرستان و بسیاری از مولفه های فرهنگی، تاریخی و اقتصادی را از جمله دلایل توجیهی تفویض اختیار و یا ارتقای بانک سپه شهرستان دانست تا از این رهگذر مردم برای پیگیری امور مربوط به بانک سپه دچار مشکل نشوند.
منصوریان طبایی مدیر منطقه بانک سپه استان فارس نیز در این نشست قول مساعد داد که حدود اختیارات شعب منطقه لارستان را یک رتبه ارتقا دهد و دیگر موارد مطرح شده توسط فرماندار ویژه لارستان را پیگیری نماید.
 همچنین در این نشست احسان طاهری معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری ویژه لارستان، محمد حسین مسعودی معاون اداری مالی و رییس حراست بانک سپه استان، رضا فتحی معاونت مقیم بانک سپه فارس و محراب عزیزی رئیس بانک سپه شهرستان نیز حضور داشتند و مطالبی را مطرح کردند.
 

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال