با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و مشاور مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس؛
رئیس جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری لارستان معرفی شد
زمان انتشار: 21 دي 1399 ساعت 12:04:16
تعداد بازدید: 348
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و مشاور مدیرکل و مسئول امور شهرستان‌های اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان فارس، رئیس جدید اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان لارستان معرفی شد.
به گزارش صحبت نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و مهدی صلاحی اردکانی مشاور مدیرکل و مسئول امور شهرستان‌های اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس، رئیس جدید منابع طبیعی وآبخیزداری لارستان معرفی شد.
فرماندار ویژه لارستان ضمن آرزوي توفيق براي همه دست‌اندرکاران عرصه منابع‌طبيعي اظهار کرد: عوامل و نيروي‌هاي منابع‌طبيعي از جمله افرادی هستند که خدمتشان فداکاري و ايثار براي مردم و هموطنان اين آب و خاک مي باشد.
وی با بيان اينکه هيچ خدمتي بالاتر از خدمت به مردم نيست، افزود: خدمت در عرصه منابع طبيعي نه تنها خدمت به مردم زمان حال هست، بلکه خدمت به آيندگان نيز مي‌باشد. چرا که به ميراثي خدمت مي‌کنند که فقط مال انسان‌هاي اين زمان نيست.
جلیل حسنی گام نخست در راستاي حفظ منابع طبيعي را پيشگيري عنوان کرد و خواستار جلوگيري از تخريب اراضي ملي و جلوگيري از سوء استفاده از منابع طبيعي شد.
وي در ادامه ضمن طرح مسائل پیش روی توسعه شهرستان درحوزه منابع طبیعی بر اجرای طرح‌های آبخیزداری تاکید کرد و گفت: اجری این طرح ها علاوه بر کاهش خسارات ناشی از بارش شدید باران و سیلاب، در تقویت منابع آبی و افزایش تولیدات دامی و کشاورزی نقش موثری دارد.
معاون استاندار فارس در ادامه سخنانش اظهار امیدواری کرد: آرزو مي‌کنيم رئيس جديد اين اداره بتواند رضايت مردم را بدست‌آورد و تعامل و هماهنگي بين نيروها و ادارات شهرستاني را در جهت حفظ منافعي که سازمان محول کرده به نحو احسن و شايسته انجام دهد.
حسنی در پایان از منصور رضایی رییس سابق منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تشکر و برای مسعود لادنی رئیس جدید آرزوی موفقیت کرد.
 در ادامه این مراسم حکم انتصاب مسعود لادنی به عنوان رئیس جدید منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لارستان به وی تقدیم و از خدمات چندین ساله منصور رضایی رئیس سابق منابع طبیعی و آبخیزداری لارستان نیز تجلیل شد.
 مسعود لادنی بومی شهر لار و دارای کارشناس حقوق است که 28 سال سابقه خدمت دارد و قبل از این معاونت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لارستان را بر عهده داشته است.
منصور رضایی نیز به سمت رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شیراز منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، در این نشست همچنین مهدی صلاحی اردکانی مشاور مدیرکل و مسئول امور شهرستان‌های اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس، احمد دلاور معاون عمرانی فرمانداری ویژه لارستان، علی پیروز بخشدار مرکزی، محمد میرزایی جانشین معاونت برنامه ریزی و رئیس امور اداری رفاه پشتیبانی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری فارس و منصور رضایی و مسعود لادنی رییس سابق و رییس جدید  منابع طبیعی وآبخیزداری لارستان نیز مواردی را مطرح کردند.
 
 

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال