حوادث
تصادف در گردنه تنگ خور لارستان
زمان انتشار: 22 ارديبهشت 1391 ساعت 23:56:08
تعداد بازدید: 5465

ظهر امروز جمعه 22 اردیبهشت, یک دستگاه پژو 405 به علت ترکیدن لاستیک و خارج شدن کنترل خودرو  از دست راننده با یک دستگاه پژو آر دی در منطقه تنگ خور لارستان با هم برخورد کردند.

به گزارش صحبت نو,  این حادثه خسارت جانی در پی نداشت؛ اما دو خوردو سانحه دیده خسارت زیادی دیدند. لازم به ذکر است که, در محور لار _ بندر لنگه به دلیل وجود نقاط حادثه خیز و پیچ زیاد باعث  آمار تصادف بالاست و تا کنون اقدامی برای حذف نقاط حادثه خیز از سوی متولیان این امر صورت نگرفته است .روابط عمومی    هیات کوهنوردی

 

کد امنیتی:   
 [2 نظر]

محسن
Iran, Islamic Republic of
23 ارديبهشت 1391   ساعت: 07:41:36

نمی دونم مسئولین آمار تصادفات و تلفات جانی و مالی رو بررسی نمی کنند ببینند این همه حادثه چه دلیلی داره . مسیر لار تا نیمه رو نگاه کنید به راحتی میبینید هیچ استانداردی این جاده نداره . در حال حرکتی که یهو جاده 90 درجه تغییر مسیر میده که تا بیای به خودت دوباره به پیچ بعدی رسیدی که اون هم همین وضعیت رو داره . یک سئوال از اداره کل راه و ترابری لارستان دارم که تا کی باید نسبت به جان انسانها بی تفاوت بود .

 
یوسف
Iran, Islamic Republic of
23 ارديبهشت 1391   ساعت: 02:38:51

مسیر لار-لنگه نقاط حادثه خیز زیادی داره که بیشتر اونها از منطقه مهران تا ابتدای بخش شیبکوه هست. این درحایه که یک مسیر خاکی از جناح تا روستای مراغ وجود داره به نام راه خور که در صورت اسفالته شدن و تکمیل احداث اون نه تنها طول مسیر کاهش پیدا میکنه بلکه نقاط حادثه خیز بسیار کمتری به نسبت مسیر کنونی داره.به عنوان مثال بیش از 200 پیچ کنونی به کمتر از 40 پیچ کاهش پیدا میکنه. ضمن اینکه این مسیر فاصله تا سواحل جنوبی را هم بسیار کوتاه تر خواهد کرد. نماینده غرب استان تلاش زیادی برای احداث این راه داره انجام میده و امیدواریم نماینده لارستان نیز از این طرح حمایت کنه تا هم مردم لار و لنگه از اون استفاده کننو هم مردم جناح،بستک و شیبکوه.

 
لوگوی دیجیتال