جعفرپور به كدام وزرا راي منفي داد؟
زمان انتشار: 26 مرداد 1392 ساعت 01:16:17
تعداد بازدید: 4293
اين روزها يك پرسش بين مردم  لارستان خنج و گراش زياد شنيده مي شود: دكتر جعفرپور به كدام وزراي پيشنهادي دكتر حسن روحاني، راي اعتماد يا عدم اعتماد داده است؟ در جواب به اين پرسش البته شايعاتي نيز شنيده مي شد تا اينكه امروز وب سايت رسمي نماينده مردم لارستان، خنج و گراش  به اين پرسش ها واکنش نشان داده است. 
در اين مصاحبه او به تلويح مي گويد كه به وزراي پيشنهادي «آموزش و پرورش» و «علوم، تحقيقات و فن آوري» راي مثبت نداده است. همانطور كه مي دانيد دكتر نجفي، وزير پيشنهادي آموزش و پرورش فقط با يك راي بيشتر مي توانست وزير آينده اين وزارتخانه باشد و همين موضوع اهميت تك تك آراي نمايندگان را مشخص مي كند.

 جعفرپور ضمن تاكيد بر همراهي حداكثري نمايندگان با كابينه پيشنهادي دكتر حسن روحاني، راي عدم اعتماد نمايندگان به سه وزير او را هم معنادار عنوان مي كند و آنها را به نوعي به فتنه 88 مرتبط مي داند.  وی می گوید: "هر سه وزیر پیشنهادی که مورد اعتماد قرار نگرفتند از لحاظ مواضع سیاسی در فتنه 88 و تبعیت از ولایت مورد چالش شدید نمایندگان مخالف قرار داشتند"

 اين درحالي است كه دكتر جعفرپور چند روز پيش در گفت و گو با سايت خانه ملت، از احتمال زياد راي اعتماد نمايندگان به وزير پيشنهادي «ورزش و جوانان» خبر داده و سلطاني فر را فردي داراي سابقه اجرايي مناسب خوانده بود. نماينده مردم لارستان، خنج و گراش اما در مصاحبه مندرج در سايت خود همچنان راي اعتماد يا عدم اعتمادش به ديگر وزراي پيشنهادي را مسكوت گذاشته است. 

وزرايي مثل «اطلاعات»، «فرهنگ و ارشاد اسلامي» و... كه تعداد زيادي از مردم حوزه انتخابيه او مايل به اطلاع از آن هستند. او همچنين از نام نويسي اش براي اظهارنظر درباره كليات كابينه و يك وزير خبر مي دهد كه البته نام او از قرعه كشي بيرون نيامده است. 


حمید    منشی

 

کد امنیتی:   
 [33 نظر]

دانشجوي خبرنگاري
Iran, Islamic Republic of
27 مرداد 1392   ساعت: 13:19:18

بنده به عنوان كسي كه دانشجوي رشته خبرنگاري است موضع و نوشته آقاي منشي را كاملا تاييد و او را تحسين مي كنم. نمي دانم چرا بي خود يك عده برابر او موضع گرفته اند! او در اين مطلب نه نظرسازي كرده و نه تحليل شخصي اش را دخالت داده و تنها و تنها خبر مصاحبه مندرج در سايت نماينده محترم را اعلام كرده است. يعني آنچه نماينده گفته را با بياني ساده تر و خبري تر تكرار كرده است. همين. درواقع خبرنگار محترم مصاحبه تقريبا مفصل و كلي گويي هاي نماينده را ساده سازي و شفاف سازي كرده و اين اصلي ترين رسالت خبرنگار است. ضمن اينكه آقاي منشي خود تحليلگر خوبي نيز هستند اما در اين مطلب تنها و تنها اطلاع رساني كرده آن هم از سايت رسمي خود نماينده.

 
بیرمی
Iran, Islamic Republic of
27 مرداد 1392   ساعت: 09:44:11

جعفرپور اقدامات مدبرانه ای داشته و صحبت نو هم خوب همراهی کرده. اصلا همین انتقاد ات باعث میشه منحرف نشیم

 
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
27 مرداد 1392   ساعت: 09:41:03

از رویه شما بسیار حال می کنم. وحدت در عین انتقاد

 
لامرد
Iran, Islamic Republic of
27 مرداد 1392   ساعت: 09:38:26

ما از نزدیکان دکتر جعفر پور شنیدیم که جناب دکتر تمام 18 رایشون مثبت بوده .

 
منقد 13
Iran, Islamic Republic of
27 مرداد 1392   ساعت: 07:39:30

متاسفانه تماما به دنبال ایجاد تفرقه هستید ... به جای این کارها تفرقه رو کمتر کنید

 
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
26 مرداد 1392   ساعت: 22:42:36

حالا چرا این کار رو میکنید که وزیر هم با لار لج بشه یاد بگیرید مثل لامردیها اول طرفدار رییس جمهور دیگه بودن وقتی روحانی شد خودشونو چسپوندن گفتن از اولم ما با روحانی بودیم خواهشمندیم لار رو خراب و نماینده رو ضایع نکنید

 
saeed
Iran, Islamic Republic of
26 مرداد 1392   ساعت: 22:27:20

باید در جواب بعضی دوستان که گفته بودند که چه ضرورتی داشت که این مطلب رو علنی کنن و ممکنه با این کارشون واسه لار دشمن تراشی کنن باید بگم که اگه بخواد یه وزیر با رای منفی یه نماینده واسه اون شهر دشمن تراشی کنه بهتره اصن وزیر نشه...وزرا اونقدر ها هم که فکر میکنید بی جنبه نیستند

 
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
26 مرداد 1392   ساعت: 21:33:17

برادر عزیز آقای منشی بنده بعنوان طرفدار صحبت نو عرض می کنمکه آخه هر موضوعی ارزش درج در سایت را ندارد . مثلا کشف آراء مخفی نماینده محترم چه سودی به حال حوضه انتخابیه دارد و در مواردی می تواند به ضرر باشد . لطفا به جای پر کردن سایت از مطالب به قول خودتان دست اول ، به کیفیت همراه با تدبیر و انشاالله امید توجه کنید . ممنون

 
هاشمی
Iran, Islamic Republic of
26 مرداد 1392   ساعت: 20:37:26

این لینک رو مرور کنید: http://alamarvdashtema.com/?p=4678

 
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
26 مرداد 1392   ساعت: 20:00:53

فرمانداری جهرم و فسا ابلاغ شد:http://rooydadelarestan.blogfa.com/post/983

 
لوگوی دیجیتال